BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Parašė troy | 2009-05-26 17:04

Tėvų auginimas - 3.

Naujienos. Mamai patiko lietuvių senovinis paprotys, duoti alaus žindyvėms, kad būtų pieno. Dabar reikalauja tamsaus čekiško kas savaitę…nežinau, tas čekiškas mentalitetas kuris dabar į mane skverbiasi tokiu hrabališku būdu kiek neramina. Bet žiūrėsim - tuoj tetulės ką nors naujo pasiūlys ar ligą naują rasime.
Tėtei labai patinka mane vežioti. Saulė, miestas, upė, parkai. Tiesa sutikti pažįstami tėtę nervina, nes paklausia dukra ar anūkė, bet šiaip jau smagu su juo pasivažinėti po Vilnių. Tėtė tada bendrauja su žmonėmis. Štai anądien stebėjo vargšo girtuoklio pastangas atsikelti po neįveikiamos odekolono dozės. Patarinėjo žmogui kuria ranka remtis, siūlė kaimynui lažybas ar atsikels ir per kiek ir kada. Bomžas buvo nemandagus ir metė savo fizines pastangas. Liko gulėti saulės ir Dievo malonėje.
Dar tėtė kalbino rūkančias labai grakščias merginas prie užrašo Dolls ir klausė kaip šou, ar geri klientai ir kiek kainuoja alus tame bare. Ir kada nemokamas įėjimas. Grakščios merginos nustebo:
- Su vaiku?
- Ne, - atsakė tėtė, - šiaip, kada nors, - ir nuėjo stumdamas mano vežimėlį…

Rodyk draugams

Tėvų auginimas.Kūdikio pastabos - 2

Parašė troy | 2009-05-26 17:03

Tėvų auginimas.Kūdikio pastabos - 2

Man beveik du mėnesiai ir jau baigia tėvus šiek tiek aptvarkyti. Mama jau dvi dienos kai neieško naujų ligų man internete. Tai įtariu jog tėtė jos nebeleidžia prie kompiuterio. Taigi baigėsi ir eksperimentai su mano oda. Vienu momentu buvo veidas padalintas į keturias dalis ir tepamas skirtingais tepalais. Kažkaip pasveikau - tik galvoju pati savo organizmo jėgomis. Dabar aš graži.
Šiaip man labai įdomu kaip auginami vaikai Balkanuose. Nes kai atvažiavo aplankyti mamos draugė iš panašios vietos jos abi rėkė 20 minučių. Tik emocijos. Nesugebėjo net manęs per tiek laiko įdėti į vežimėlį.
Tai čia dvi. O jei visi Balkanai? Kur tada būna kūdikiai ir kaip jie išgyvena tą triukšmą?
Naktį Vilnius pro buto langą labai gražus. Tai rėkiu kol tėtė mane pakelia ir parodo naktyje žibančius dangoraižius. Kažkodėl tėtei tas vaizdas nepatinka ir jis kažką burblena apie kirviu nukapotą elektros kabelį į tą apšvietimą. O man juk gražu ir ramu tada….
Tiesa dar man patinka važiuoti opeliu. Irgi tada miegu. Tėtė žadėjo jei taip bus kasnakt ir toliau - važinėsis aplink Vilnių pernakt. Matyt ir jam patinka vairuoti opelį.

Rodyk draugams