BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kurortas

Parašė troy | 2009-10-04 17:17

Kaip jau žinote egzistuoja du paraleliniai pasauliai. Rudojo švarko - vyrų ir žaliojo švarko - moterų. Šių pasaulių sandūrose laksto žiežirbos nuo dantračių susikirtimo ir erzeliuoja kiti triukšmingi dalykai kaip antai meilė, vaikai, remontas, troleibusai, parduotuvės. Bet jūs pabandykite kada įeiti į slaptingąjį vyrų pasaulį, aišku palikę bet kokias žaliojo švarko pasaulio žymes anapus. Net dulkes kruopščiai nusipurtę nuo batų.

 

 

Vyrų pasaulis. O!!! Visų pirma neatsargų tyrinėtoją tik įžengus pribloškia Tyla. Jei kas ir dirba tai tik savo mechaninių gebėjimų pamaloninimui. Kam gi dirbti tame vyrų pasaulyje kai nėra moterų nei vaikų. Sau?? Taigi ar daug vyrui reikia. Tik vyro poreikius galima patenkinti vidutiniškai dirbant dvi dienas per metus.

Taigi smalsus tyrinėtojo žvilgsnis pagauna paprastuosius subrendusio vyro palaimos atributus: taurelė, laikraštis, fotelis, televizorius tik su sporto programomis, alaus bokalas, meškerė, šaldytuvas. Suprantama visą šią malonumų oazę juosia žuvingi ežerai ir upeliai. Kai kur palaigymui yra dar krepšinio ar futbolo aikštelės. Bet fotelių daugiau. Visu smarkumu dirbama(tai jau minėtos dvi dienos per metus) tik laikraščių spaustuvėje ir alaus bravore.

Dar pamiršau paminėti ausis. Ausyse tiesiog išjungtas tas girdimumo diapazonas, kuriame veikia moterų balsai.

 Ir kodėl nors atostogoms, nors savaitėlei per metus niekas nepastatė tokių kurortų?!!!!

Rodyk draugams

Vairavimo menas su Balkanų moterimi

Parašė troy | 2009-07-25 18:10

Vairavimo menas su Balkanų moterimi.

Pirmiausia tvirtai reikia įsisąmoninti 3 aksiomas:
1. Balkanų moteris moka vairuoti taupiai, nes Balkanų moterims yra įgimtas taupumas nuo gimimo. Lietuviai jo neturi.
2. BM moka vairuoti greitai, nes Balkanų žmonėms yra įgimtas ypatingas miklumas nuo gimimo. Lietuviai jo neturi..
3. BM moteris žino geriausius maršrutus po Vilnių nes naudoja Route planner(tik aš klastingai nesakau kad jos Route Planner neturi Pietinio aplinkkelio, bet ji jau kažką šiandien įtarė kai juo važiavome…)
Kai net miegodamas gali išvardinti šias aksiomas tada gali bandyti sėsti prie vairo su BM iš šono.
Tada jau penkios vairavimo meno su BM prie šono taisyklės:
1. Kairė iš BM lūpų reiškia arba kairę arba dešinę. Dešinė iš BM lūpų reiškia taip pat arba kairę arba dešinę.
2. Nu ta gatvė, nu tu žinai - reikia ramiai laukti minties tęsinio ir važiuoti kaip išeina pačiam, nes tos gatvės pavadinimo spėjimai tik sunervina BM(vilnietis, o nežino).
3. Važiavimas nesuderintu su BM maršrutu sukelia aršius ginčus prie pirmo raudono šviesoforo.
4. Tolimesnis nachališkas važiavimas nesuderintu su BM maršrutu iškelia tokius pasiūlymus kaip: išsiplauk vienąsyk mašiną, geriau leistum vairuoti man, negazuok taip, perjunk pavarą, per anksti perjungei pavarą).
5. Dar nachališkesnis važiavimas nesuderintu maršrutu toliau iššaukia siaubingą grąsinimą, kad man išvis nebus patarinėjama kaip važiuoti. Tada maršrutą baigiu jau išpiltas šalto priešmirtinio prakaito.
 

Rodyk draugams