BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip Rimas grūdinosi

Parašė troy | 2010-02-16 16:47

Rimas tarnavo desantininku ir kai grįžo nutarė likti tokiu pat kietu. Gyveno Žvėryne, tai kas rytą bėgdavo nuogas iki pusės( buvo raumeningas) iki Neries. Neryje pasinerdavo kelis kartus ir paplaukiodavo šiek tiek. Vasarą jis ramiai bėgiojo. Rudenį irgi. Ir net žiemos pradžią sutiko ramiai bėgiodamas nuogas iki pusės.

Vieną labai stipraus šalčio žiemą Nerį surakino ledas. Rimas nepasidavė. Kas rytą bėgdavo iki Neries, bet net savo raumeningomis rankomis negalėjo perplėšti ledo.

Toliau pačio Rimo pasakojimas:

- Nebesportuoju. Milicija man uždraudė sportuoti. Kas rytą ramiai sau bėgdavau ir kas rytą jie atvažiuodavo manęs areštuoti. Dažnai atvažiuodavo ir greitoji.

Kas per velniava? Kodėl žmogui negalima pasportuoti. Net ir tarybinėje šalyje sportas juk skatinamas. Juolab grūdinimasis.

Tada įsivaizduokite. Žiemos rytas. Termometras už lango rodo minus penkiolika. Jūs žiovaudamas žvelgiate por langą. Ūmai ramioje Žvėryno gatvelėje pasigirsta garsus šnopavimas. Kažką ritmingai ūkčiodamas gatvele bėga šerkšnotas raumenų kalnas, iki pusės nuogas ir su blizgančiu kirviu rankoje.

- Rimai, o kirvis kam????

- Eketę prasikirsti. Juk Neryje visada pasineriu kelis kartus.

Ramūs Žvėryno gyventojai pamatę šį sportišką vaizdelį iškart paskambindavo milicijai ir greitajai. Kiekvienas. Net kuris niekada gyvenime neskambindavo.

 

Rimas niekaip nesuprato kodėl.

Rodyk draugams

Konsultavimo paslaugos. Kaip gelbėti verslą kriziaus sąlygomis

Parašė troy | 2009-11-08 11:34

Nemokamos konsultavimo paslaugos.Darbo žmonių prašymu. Kaip gelbėti verslą kriziaus sąlygomis:

 

1. Revoliucinio matroso metodas.

Keisti antiliaudinį režimą revoliuciniu būdu. Sudeginti savo mokesčių dokumentus o ir visą mokesčių inspekciją pirmą sukilimo naktį. Po to kaip Dievas duos. Pirmu lėktuvu į Paryžių.

2. Metodas: dirbti ir dar kartą dirbti.

Na čia tik durneliams… iš darbo dar niekas nepraturtėjo…

3. Metodas: darbuotojus motyvuoja ne tik atlyginimas.

Deja šis metodas reikalauja kasdienio kruopštaus darbo. Privaloma kasdien pasakoti darbuotojams apie šviesią firmos ateitį, puikias karjeros perspektyvas, būtiną darbuotojų entuziazmą krizės sąlygomis, laikinus sunkumus, domėtis darbuotojų šeima bei savijauta. Vaizdingai bei reguliariai pasakojant galima nemokėti atlyginimo. Bet po kokių pusės metų supratingesni darbuotojai gali trukčioti galūnėmis ar kristi po stalu tik išgirdę žodžius “šviesi firmos ateitis”.

4. Metodas: sam durak.

O kodėl jums reikia mokėti atlyginimus kvailiems žmonėms, kurie nesuprato kas darosi Lietuvoje ir neemigravo???? Kvailį ir bažnyčioje muša.

5. Verksnio metodas.

Graudžiai verkti dėl žlungančio verslo per televiziją, pas ministrą, seime, gatvėje, kaimynėms, siuntinėti skundus Europos organizacijoms. Gal kas pasigailės arba koks Strasbūro teismas priteis krūvą babkių iš valstybės.

Rodyk draugams

Iš vaikiškos knygelės „Ką žmonės dirba visą dieną?“

Parašė troy | 2009-11-08 11:29

Vaikai, šiais laikais žmonės nieko nebedirba. Jie eina į darbą ir ten užsiima kas kuo, tik nedirba:

Štai žurnalistai - pliurpia.

Mokslininkai - tyrinėja. Bomžai - irgi tyrinėja. Konteinerius.

Ofiso planktonas - žaidžia kompiuteriu.

Policininkai - važinėjasi. Pardavėjos - nuobodžiauja. Seimūnai - važinėjasi ir nuobodžiauja.

Prezidentė - barasi. Premjeras - aiškina.

Finansų ministrė - neduoda pinigų. Niekam. Kai kurios moterys irgi neduoda. Niekam arba kai kam.

Marketingistai - vynioja visus aplink pirštą.

Bedarbiai - ima pašalpą.Ūkininkai - ima kompensaciją. Valdininkai - irgi ima.

Jei gerai valgysite košę, vaikai, užaugę irgi galėsite būti žmonėmis.

Rodyk draugams

Mnemotechnikos stebuklai arba vyriškos logikos jėga

Parašė troy | 2009-09-19 10:47

mnemotechnikos stebuklai arba vyriškos logikos jėga

Esu išsiblaškęs, tad naudoju mnemotechniką prisiminti kas kur. Štai rūsio raktai. Namie vis pasimeta. Tad logiškai pagalvojęs - palikau juos automobilyje, nes jie kaip ir ne nuo buto, o nuo gretimų rūsio durų, taigi kad lengviau būtų atsiminti kas ne buto - į automobilio dėtuvę.
Rūsio rakto visi suaugę šeimos nariai ieškojome tris dienas. Prisiminiau kad labai logiškai juos padėjau. Bet kur? Moterys ėjo ir iš eilės viską kratė. Bet tai ne vyro kelias. Kas vakarą sėsdavau ir pasitelkdama logiką bandydavau prisiminti kur logiška laikyti rūsio raktus. Tų logiškų vietų namie atsirado bent keturiasdešimt, bet nei viena nebuvo tikroji.
Rūsio raktus automobilio dėtuvėje radau netyčia…
Panašiai elgėsi ir mano tėvas.Jam beveik 80. Jau viską pamiršta. Tai norėjo paskambinti namo kada atvažiuos iš Druskininkų sanatorijos ir užmiršo visus alei vieno telefonus. Prisiminė namų adresą. Ir pasirodo informacinės telefonininkės senukui pagelbėjo - sujungė su namais. Vyrai nepasiduoda.
Apie ką aš čia? Apie tai kad jau aš ir tėvas sugebame kovoti su savo užmaršumu pasitelkdami įvairus mnemotechnikos būdus ir vyriškos logikos jėgą. Alzheimeris mums nebaisus.

Rodyk draugams

Penki punktai apie mikriukų teikiamus malonumus

Parašė troy | 2009-09-11 17:36

Penki punktai apie mikriukų teikiamus malonumus

1. Važiuodamas mikriuku vėl prisimeni reliatyvumo teoriją. Lygiai taip nesuprantamai kaip Einšteino teorijoje mikriukas Vilniuje paneigia erdvės-laiko ryšius ir tą patį atstumą nuvažiuoja greičiau nei eilinis statistinis su paprastu opeliu, net ir užimta erdvė jam ne kliūtis. Persikelia per kamščius transcendentiniu akauzaliniu būdu.
2. Kas rytą nemokamai dalyvauji brolių Kantemirovų cirko pasirodyme ant arklių. Trūksta tik botagų pliaukšėjimo, cirko arenos bei Monako princo su princesėmis.
3. Dalyvauji didžiosios kaimynės kultūros sklaidoje. Kiek bevengtum, bet išgirsi amžinąjį russkojeradio. Lietuvišką radiją klausantis vairuotojas kelia visiems keleiviams įtarimus. Tokio erzacinio vairuotojo mikriukas visada tuštesnis.
4. Priartėji prie pusdievių kategorijos. Tavo mašina nepaiso taisyklių, įlenda į tarpą kur nėra vietos, pagarbiai nuleidę galvas BMW įleidžia mikriukus prieš save. Tik aukštesnio rango nei paprastas žmogus būtybei galimi tokie pagarbos pareiškimai.
5. Paprasčiausiai malonu. Tik pakeli pirštą ir eismas gatve pakrinka. Mikriukas kala per stabdžius, braunasi iki tavęs per dvi juostas lyg aštuoniolikinis prie nuogos merginos. Nors nesu nuoga mergina bet taip malonu kai tavęs dar kažkam reikia…

Ir visa tai tik už 3 litus

Reklama apmokėta UAB “Olegas ir Sūnus”

Rodyk draugams

Balkanų moteris: dvi siaubo kupinos naktys

Parašė troy | 2009-06-18 20:20

Balkanų moteris: dvi siaubo kupinos naktys


Apturėjau dvi nuotykingas naktis. Specialiai į mėnulio kalendorių nežiūrėjau, bet…
Pirma naktis. Apie pirmą valandą išgirstu ašaras, Balkanų moters ir kitų balsus. Kažkoks mažo gyvūnėlio cypimas ir džiugūs krizenimai. Išlendu iš miegamojo - visi rėkia nesumindžiok. Ir tikrai ant grindų mažos šlapios dvi ausys. Pasitaisau akinius. Dvi ausys juda ir cypia. Kačiukas. Dar palieka balutę. Vėl visi rėkia:
- Apsimyžo. Valom.
Visi valo ir laksto aplink Ausių. Ausius greitai visus pagal sistemą savas - svetimas padaro savais, išskyrus senąją katę. Su ta riejasi visą naktį ir rytą ir kitą dieną. Atiminėja senosios katės maistą, ta atiminėja mažojo Ausiaus kūdikių maistelį.
Pasirodo kieme kuri supa apie šimtas butų vienintelė Balkanų moteris negalėjo užmigti pernakt girdėdama balkanišką dūšią draskantį pamesto kačiuko rėkimą.
Šiandien jau Ausius įtaisytas pas naujus šeimininkus. Tik kol kas dar jų nepripažįsta. Pas mus buvo geriau…

Antra naktis. Dvylikta.Tyku.
Pirma, tyku.

Antra valanda. Baisūs garsai iš virtuvės. Atbėga Balkanų nervų kamuolys ir rėkia tu kaltas. Išbėgu iš lovos žiūrėti kur kaltas, kodėl?
Visa virtuvė aptaškyta krauju. Lubos, šaldytuvas, grindys. Įsižiūriu arčiau. Ačiū Dievui - ne. Palaižau. Spanguolių uogienė. Pasirodo uogienė buvo pagriebta plačiu balkanišku čigonų orkestrėlio dirigento mostu, dangtelis nuskriejo Mostaro link ir spanguolės lėkė neįsivaizduojama trajektorija po visą virtuvės erdvę. Kadangi likau kaltas(matyt mano blogai užsuktas spanguolių uogienės dangtelis) valiau virtuvę aš. Balkanų moteris tylomis prisijungė prie valymo darbų po valandos ir pabaigė valyti viena…
Šiandien bus trečia naktis. Man neramu…gal tai ir yra pogimdyvinė depresija?

Rodyk draugams

Galapagų salos

Parašė troy | 2009-06-14 08:49

Galapagų salos

Kadaise Darvinas nustebo Galapaguose radęs ypatingai sunkiomis sąlygomis išgyvenusius gyvūnus su ypatingomis savybėmis. Iguanas, vėžlius…Panašiai yra ir aplinkumoje prie Kalvarijų turgaus. It Darvinas gali nusistebėti įvairių grupių išgyvenimo sugebėjimais. Pirma grupė, kuri prisitaikė išgyventi visomis ekonominėmis sąlygomis yra alkašiukai-odekolonininkai . Jie jau akcizų nemoka. Špygą Qbiliui ir Šemetai. Ir jokiai kitai vyriausybei nemokėjo. Per amžius. Kiek egzistuoja turgus tiek yra nemari alkašiukų gentis. Jų sąstatas keičiasi iš lėto. Bet moterys vis išvaro naujus vyrus į gatvę ir jie kiek pasiblaškę atšiauriomis Vilniaus gatvėmis įsijungia į amžinąją alkašiukų - odekolonininkų šutvę Kalvarkėse.
Antri, ne mažiau paslaptingi ir lengvai susikalbantys su alkašiukais yra balandininkai. Kažkoks sovietinis vilenskas kriminalinis likutis. Bet jie dar gyvi/jų gan daug, jie pasakojasi bei keičiasi balandžiais. Bet ratas uždaras. Kai prieini jie svetimo nemato.
Labai gražiai susikalba ir nebyliai. Sustoja ratu ir plepa rankomis. Atrodo šeštadienis jų turgaus diena. Ne tokie garsūs kaip Kirtimų čigonai, bet Kalvarkėse bei aplink laikosi ir vietiniai čigonai. Prekiauja cigaretėmis, ir viskuom kuom negalima….
Artimi alkašiukams yra ir železiakos(geležėlininkai). Turtas jų įvairus, tai yra daiktai tavaruojantys ant antikvariato ribos, bet dar ne. Todėl pigūs ir niekam nereikalingi. Knygos po litą. “Melodijos” firmos plokštelės. Šaibos, varžteliai ir gaikės. Jie tikrai nieko neuždirba, bet pakankamai socializuojasi. Pereinamas porūšis į alkašiukus.
Uždaras porūšis yra ir kopūstininkės . Jos atsiranda rudenį kaip praskrendantys paukščiai ir dingsta taip pat vieningai Vilniuje pražydus alyvoms. Toks keistas jų fenologinis kalendorius.
Ir visos šitos rūšys/porūšiai kunkuliuoja, laksto, barasi, guli pavargę, jiems beveik nereikia ekonomikos, marketingo, lietuvių kalbos anei valstybės. Laisvi it paukščiai, nei sėja, nei pjauna. Bet išgeria…….tikros Galapagų salos…

Rodyk draugams

BMS Megapolis - nepatikima įmonė

Parašė troy | 2009-05-29 16:52

BMS Megapolis - nepatikima įmonė

BMS Megapolis darė gerą vieną darbą - rėmė Starkaus ir Radzevičiaus keliones.
Bet blogų darbų daugiau. Po tokios reklamos pirkau prekes BMS Megapolyje - pasirodo veltui. Jie atsisako keisti net elementarius gedimus ir ten kur privalo keisti pagal ilgalaikes garantijas. Net jais man nusiskundė Valstybinė Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnyba: nekreipia dėmesio į jokius pirkėjų skundus. Nuorodoje matyti, kad lyderis Lietuvoje pagal nevykdomus Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnybos nutarimus yra BMS Megapolis:
http://www.vartotojoteises.lt/index.php?453224467
Manau padarysiu gerai paviešindamas tokią nevykusią BMS Megapolio praktiką. Nepirkite ten kompiuterių anei fotoaparatų anei jokios kitos technikos - turėsite bėdos…

Rodyk draugams