BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Iš moterų enciklopedijos: apie teritorijų užkariavimą

Parašė troy | 2009-11-08 11:33

Pasiruošimas: ginklų galandimas teritorijos užkariavimui vyksta nuo pat merginos sąmoningo gyvenimo pradžios.

Ginklavimasis: retam moterų giminės egzemplioriui gamta duoda visus ginklus iškart, kitoms tenka juos tobulinti. Bet pagrindiniai ginklai aiškūs: ašaros bei vingiuotas kūnas. Moterų kūnas padaromas specialiai vingiuotas, slėpiningas ir kauburiuotas, kad vyrai užsipainiotų jame.

Teritorijos pavergimas: kiekvienoje teritorijoje iš pradžių ganosi nieko neįtariantis laisvas vyriškis, tereikia išsirinkti romesnį, teritorija pavergiama palaipsniui, iš pradžių parodomas puikiai apsiginklavusios(kuo daugiau vingių) moters kūno gabalėlis, palaipsniui rodoma vis daugiau, kad teritorijos atstovas įjunktų, bet visko šiukštu negautų iškart. Kai aukai nuo pastangų iškrenta liežuvis ir akys padūmavę reikia greit greit jį apžieduoti ir tada teritorija jau užkariauta.

Teritorijos saugojimas: deja, kai dūmas nuo akių nuslenka vyriškos giminės atstovai taikosi žiedą nusismaukti arba išvis pabėgti. Visą laiką teks saugoti savo teritoriją ant trumpo pavadėlio. Negalima per stipriai pririšti - užsismaugs. Per laisvai - pabėgs. Teritorijos pakraščiuose slankioja moteriškės, kurios pražiopsojo savąjį. Gali nugvelbti. Bet toks moters likimas - saugoti užkariautą teritoriją. Tik gyvenimo pabaigoje kai jau teritorijos vyriškiui painiojasi kojelės, nesusigaudo galvelė ir šokinėja širdelė galima kiek atsipalaiduoti. Sprendžiant pagal demografinius rodiklius - kiekvienai moteriškei dar lieka 10-15 metelių ramaus gyvenimo užkariautoje teritorijoje jau be vyro. Manoma tai verta pastangų.

Rodyk draugams

Šiuolaikinė blogų klasifikacija

Parašė troy | 2009-10-04 17:15

Kentėjau, tikėjau bus geriau, galų gale žmonės tai galvojanti rūšis. Veltui. Gal kažkur tarp maorių ir banginių medžiotojų tokių yra, bet ne čia - bloguose.

Jau galiu kiek klasifikuoti blogų dalyvius:

1 grupė. Bene gudriausi. Bet užsiima pačiu beprasmiškiausiu dalyku žemėje - marketingu ir RsV. Tokio beprasmio žmonijai užsiėmimo atstovai automatiškai man kelia nusistebėjimus bei apgailestavimus dėl jų egzistencijos. Istoriškai primena sovietinių laikų partkomus, irgi beprasmio darbo sizifus.

2 grupė. Eiliuotojininkai/prozininkai. Tikiu - žmogus gali parašyti gerą eilėraštį arba du. Per dvidešimt metų. Bet kasdien ir dar su baisiomis klaidomis - tai blogiau dar už marketingistus.

3 grupė ir didžiausia - paaugliai idiotai. Nepilnamečiams reikia uždrausti pardavinėti ne tik alkoholį, bet ir kompiuterius. Toks klaikus nevaldomas jų egocentrizmas bei tuščiagalviškumas žaloja mano tikėjimą šviesia kapitalizmo ateitimi.

4 grupė. Užsieniečiai. Valo užkandinių stalus užsienyje arba moka penkis žodžius angliškai Lietuvoje ir tada jau nebesugeba be jų verstis kasdien.

5 grupė. Patys kvailiausi. Blogų skaitytojai. Kurie tik rašo blogus, bet neskaito kitų blogų yra gudresni už rašančius ir bandančius dar paskaityti kitų blogus. Jei bent dvi valandas skaitai blogus - garantuotas veltšmercas ir vidurių sugedimas.

6 grupė. Kulinarai. Šie niekingi padarai sugeba net ir kriziaus metu erzinti tautą visokiais išsidirbinėjimais su maistu. Ir dar sadistai fotografuoja savo gaminius. Iš tokių fotografijų gali pamatyti kokį aukšta lygį gali pasiekti maisto darkymas.

7 grupė. Žmonės su kerzavais batais. Seka visas Kremliaus intrigas Lietuvoje. Maskvoje politologai daužo galvas į raudonuosius Kremliaus mūrus: lietuviškieji šerlokai kiaurai permato ruskelių intrigas ir suskaičiuoja visus Rusijos agentus Europoje.

8 grupė. Sinefilai. Kai jau visai nebeturi ką gyvenime veikti - žiūri filmus. Kai kas net sugeba apie juos ir rašyti. Žiūri tai žiūrėk, pažiūrėjai - kaifuok sau, bet kam dar bloge aiškinti kaip žiūrėti?

9 grupė. Keliautojai/buriuotojai . Jau buvo visur ir parašė apie viską. Ir iš kur sėslioje žemdirbių tautoje tas nenumaldomas noras vaizdų kaitai. Yra gi tam televizorius. Pervarai patogiai fotelyje išsidrėbęs per 40 kanalų - Peru ir Afrika kasdien.

10 grupė.Aš. Bene vienintelio įvairiapusio/įdomaus Lietuvos blogijoje blogo normalus autorius.

Nors taip pat galima suabejoti….

Rodyk draugams

Istorija jeigu(Imperijos Darymo motyvais)

Parašė troy | 2009-09-25 18:38

2050 m. Irkutskas

 

- Azijietiškos mano akys, siauros, neišdaviau aš protėvių, mėlynos akys tik įprasta mutacija, aaa, - rėkė vargšas mėlynakis rusas klūpodamas sniegu užverstoje Angaros krantinėje.

- Ugnis, - sukomandavo karininkas ir mėlynakis sukniubo sniegan. Sniege kraujo dėmė liko mažutė. Šaulys jau šaudė meistriškai.

Mažytis šaulys sugrįžo rikiuotėn. Žiūrovai tylėdami išsiskirstė. Visų akys buvo siaurutės siaurutės, tikriausiai nuo atšiauraus vėjo svaidančio ašakotą sniegą po visą Poliarinės Kinijos kraštą.

 

2050 m. Odesa

 

- Mums svetimo nereikia, - pasakė lietuvių siūlomas vietininkas ir kartu nedidelės uosto karinės įgulos viršininkas, - reikia tik tvarkos ir kad visiems užtektų pragyvenimui, - pabeldė į savo seną golfuką vietininkas.

Visa Laisvojo uosto Odesos bosų rada suošė:

- Tiesą kalba. Tegu būna vietininkas!

- Bus tvarka. Žinom, buvome Kijeve!

- O ir mokesčiai mažesni nei pas maskolį buvo!

- Dabar gyvensime, brolyčiai!

 

2050 m. Paryžius

 

- Jūsų Ekscelencija, - sekretorius mindžiukavo ir nežinojo kaip pradėti kalbą, - rūmų sargyba ir tarnautojai sakė nestreikuos.

- Puiku, - atitarė senasis prezidentas, - juos įtikino mano argumentai?

- Ne, streiko komitetas sakė aplaistys kvepalais visus Žano Polio Gotje rūbus, apklos Eliziejaus rūmus jais ir padegs. Vartus užkals Luvro paveikslais. Jie alkani ir pikti, ekscelencija.

- Mano liaudis? Mano prancūzai…., - vos pratarė sunkiai atsistojęs prezidentas, kiek pastovėjo prie lango ir liepė, - skambinkite tiems, na kurie atvažiuoja golfukais ir padaro tvarką…priimsime riboto kontingento įgulą į Paryžių.

- Tuoj pat, - pralinksmėjo sekretorius.

 

2050 m. Maskva

 

- Kiek liko dar ikros ir silkės statinių? - paklausė Kremliaus komendantas, - ir žiūrėk nemeluok. Reikės daug statinių. Nuo Nižnio laukiame liaudies gynybos pulkų. Žadėjo kunigaikščiai Maskvą gelbėti…

- Nežudyk, komendante, ikros jau nei vienos. Už remontą sandėlių atidavėme. Silkės tai pilna ir Kolomnoje turime, - puolė ant kelių riebuilis sandėlio viršininkas

- Rusiją išvogėte, antikristai, šventąją Rusiją, - paspyrė komendantas koja sandėlininką, išsitraukė naganą, bet nešovė, nusispjovė ir šlubčiodamas išėjo.

Kai komendantas persižegnojo į Vasilijaus Palaimintojo bokštus skruostais riedėjo nesulaikomos ašaros

Rodyk draugams

Sapnų aiškinimas

Parašė troy | 2009-09-19 10:49

Sapnų aiškinimas

1. Baltas tavo kostiumas, karštos sambukos stiklas rankoje su plūduriuojančiomis trimis kavos pupelėmis, senas tarnas su žandenomis kaip pas Puškiną atneša The Times, gražutės panelės, besišlaistančios po tavo vilą ir pusnuogės kažko laukiančios - reiškia jau sensti, babkių neturi, mažai ką gali ir gerai gali tik sapnuoti.
2. Mersedesas tavo sidabrinis, mersedeso salonas aptrauktas melsva kupranugario oda, vairą sukioja tavo ranka apmauta pilka zomšine pirštine - reiškia jau laikas eiti darbo biržon draskyti akių dėl laiku nesumokėtos bedarbio pašalpos.
3. Liulia kebabas skrusdamas tingiai vartosi ant anglių, plovas jau dvi valandas pukši dideliausiame kazane ir skleidžia neįsivaizduojamą šiaurės kraštams aromatą, tamsiaplaukiai virėjukai paknopstomis baigia maigyti salotas ačučiuk - reiškia tavo šaldytuvas visiškai tuščias ir gerai būtų iš ko nors pasiskolinti nors dešimt litų duonai ir kruopoms.
4. Jei tik krūtinės plauku pralaimi Usainui Boltui 200 metrų distancijoje, stadionas iš nevilties staugia, bet vistiek tau medalį ant krūtinės kabina prezidentė - reiškia laikas keisti invalido vežimėlio stabdžius, nes tuoj nulėksi į pakalnę ir tiek tave matys toje ašarų pakalnėje.
5. Jei tau Vytautas Kernagis paduoda rasotą storulį degtinės stikliuką vienoje rankoje ir kitoje šoninę, agurkiuką, svogūniuką ir juodos ruginės duonos riekutę dailiai suvertus mažais gabaliukais ant medinio iešmuko - reiškia šiandien į senelių namus kefyro vėl neatvežė ir gersite arbatą be cukraus.

Rodyk draugams

Iš paauglių enciklopedijos apie tėvus

Parašė troy | 2009-08-21 22:06

Iš paauglių enciklopedijos apie tėvus

Paplitimo arealas: tėvai visur ir visada kiša nosį. Viena labiausiai paplitusių Žemėje parazituojančių organizmų grupių.
Išsivystymo lygis: nulinis. Nė gramelio nesuvokia apie seksą, muziką, madą.
Panaudojimas ūkinei veiklai: įmanomas. Ilgalaikio zyzimo būdu kartais išpešama materialinė nauda. Tačiau ta materialinė nauda palydima tokių graudžių garsų, jog ir nesinori vartoti tėvus ūkinei veiklai. Deja, dėl ribotų finansinių pajėgumų paaugliams dažnai tenka juos skatinti tokiai ūkinei veiklai.
Mimikrija. Keistu būdu tėvai jau yra prisitaikę išgyventi šiame žiauriame pasaulyje, daugumas tėvų be vizualiai pastebimų pastangų turi gražias mašinas ir dar gražesnes babkes. Deja įgimtas bjaurus šių sutvėrimų būdas neleidžia jiems aktyviai dalintis turimomis gėrybėmis su paaugliais ir tokiu būdu dalyvauti pasauliniame progrese.
Visuomeninės grupės elgesio ypatybės. Gyvena iliuzijų pasaulyje. Pastoviai kliedi apie mokymosi naudą, rūpestį ateitimi, būtinumą elgtis atsakingai ir panašias nesąmones. Nepagydoma grupės elgesio ypatybė, galima su ja tik susitaikyti.

Rodyk draugams