BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Naujakalbė -2 arba koja kojon su šiuolaikiniu civilizaciniu diskursu

Parašė troy | 2009-11-08 11:25

Pėstysis - neaktyvus civilizacijos proceso dalyvis, laikinai atsisakęs civilizacinių pranašumų.

Moteris - žmogiška vaginalinė būtybė, pasižyminti žymiai geresnėmis reprodukcinėmis savybėmis nei vyras.

Vyras - abejotinas penistinis gamtos atavizmas, vengiantis dalyvauti šiuolaikiniame civilizaciniame diskurse. Saugotinas tik kaip gamtos paveldo objektas.

Homoseksualas - nekvestionuojamai pažangus miestų subkultūros, meno ir kitų pažangių reiškinių katalizatorius. Be jo jau neįmanomas joks civilizacinis diskursas. Organizacija neturinti jokio, net apykreivio homoseksualo, negali gauti europietiškų pinigų.

Benamis girtuoklis - pasirinkęs intensyvaus alkoholio vartojimo gyvenimo būdą be atsakingo požiūrio į nekilnojamąjį turtą ir kitus socializavimosi aspektus.

Politikas - rinkėjų valios reiškėjas. Dažniausiai nei jis matęs to rinkėjo, nei turi bent menkiausią norą pakrutinti pirštą dėl savo rinkėjo. Pats politikas geriau žino ko jam reikia.

Europietis - visiškai kalbantis tokia naujakalbe, kuri padeda gauti europietiškus pinigus. Šiuolaikinio elito atstovas. Lytis neaiški, o ir skirstymas pagal lytinius ar kitokius požymius europiečių netoleruojamas. Europietis ir tiek.

Ūkininkas - gerbtino žemės apdirbimo darbo atstovas. Ne homoseksualas, bet irgi išlaikomas už europiečių pinigus. Valgyti tai norisi.

Futbolininkas - odinio kamuolio meistras bėgiojantis žalia žolyte trumpomis kelnytėmis už protu nesuvokiamus pinigus. Tie pinigai surenkami iš vyrų, kurie tokiu būdu patenkina savo atavistinius, barbariškus instinktus. Geriau mokėti baisias babkes šitiems meistrams, nei palikti vyrus akis į akį su jų instinktais.

Nacionalistas - niūrus riboto intelekto žemės kirminas. Aukščiau savo purvinų kerzavų batų nepakelia akių, todėl neįžiūri vaivorykštinio progreso ir civilizacinio diskurso naudos. Viduramžiškas Tamsuolis kuriam vertybė tokios atgyvenos kaip tradicija, šeima ir tauta. Turėtų išnykti greitu laiku po galingu liberaliosios propagandos ir teisingumo presu. Maždaug tuo pat metu kaip ir aukščiau aprašytas Vyras.

Rodyk draugams

Vaikas valgo motiną

Parašė troy | 2009-11-08 11:18

Europos Žmogaus teisių teismas uždraudžia kryžius Italijoje.

Kažkoks košmaras. Eurobiurokratai atsisako savo istorijos ir kultūros, atmeta krikščionybę , vietoj jos mums bus patiektas vamzdis ir gėjų paradas. Kur jų galvos? Juk tos pačios žmogaus teisės gimė krikščionybės terpėje. Niekur kitur jos negalėjo gimti. Ir dabar vaikas suvalgo savo motiną.

Kažkiek net džiugu bei aišku įdomu, nes savo akimis regiu neįtikėtiną civilizicinį virsmą ir net neįsivaizduoju kuo tai baigsis.

Bet BOOM bus didesnis nei TSRS griūtis.

 

http://www.bernardinai.lt/index.php?url=articles%2F102132

Rodyk draugams

Korektiškai apie politinio korektiškumo žalą

Parašė troy | 2009-09-19 10:42

Korektiškai apie politinio korektiškumo žalą

Jau pradinėse klasėse mūsų vaikai myli gamtą ir visus, nepaisant skirtingumų. Retas dantis praėdęs diedas sugeba turėti savo nuomonę politinio korektiškumo klausimu. Neuždangstytą europietiškais burtažodžiais bei ideologiniais šalmukais. Dalis burtažodžių yra tvirtai įdėti mūs galvosna už pinigus skirtus visuomenės sąmonės manipuliavimui, dalis pasisavinta laisvanoriškai norint neatsilikti nuo pirmeivių ir nuo Europos. Pavyzdinį europietį puikiausiai gali pamatyti skeliantį anekdotus apie savo artimiausius tautiniu požiūriu kaimynus kaip deglą juodašimtį. Bet tam reikia daug degtinės ir tą tikroji būsena pasiekama jau trumpam, beaptemstant sąmonei, toliau tik autas. Ir rytą vėl dailu posakiuose ir elgesyje.
Jie paprasčiausiai bijo. Yra suformuota tokia nepakanti nekorektiškumui atmosferas, kad jei nori turėti pajamas ir padorią draugiją - būk malonus žaisti pagal taisykles. Tavo nuomonė niekam nerūpi.
Grubiai šnekant politkorektiškumas stabdo bet kokią naują idėją, nestandartinę mintį, vystymąsi galų gale.
Politkorektiškumas užmuša tavyje tradiciją ir ritualą, paveldėtą iš šimtmečiais tavo tautos kauptos išminties, atima vėliavą - kuri yra protėvių vėlių pagalba mūšyje, suniveliuoja iki betaučio eurobailiuko.
Politkorektiškumas maskuoja problemas, kurias degant reikia spręsti dabar. Nes po to jau degs tavo automobilis, garažas su visu namu ir gaivalas nebešnekės eurokorektiška kalba. Jis tik smogs ir smogs. O gintis nemokėsi.

Taigi mandagiai, neįžeidžiant. Bet po velnių - negi niekas nemato kas vyksta?

Rodyk draugams