BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mus mušantis laikas

Parašė troy | 2009-11-08 11:37

Viduramžiais kiekvieno padoraus miesto gatvėje garbingiausioje/aukščiausioje vietoje būdavo mušamas laikas. Miestelėnams ir nereikėjo savo laikrodžio. Laikas buvo virš visų. Ir bendras. Laikas mus gerbė, mes gerbėme laiką.

Bet kai kiekvienas turi ant savo rankos dailutį laikroduką arba dar baisiau savo pleputyje laikrodžiuką - tada tas solidus laikas pavirsta milijonu mažyčių laikučių. Laikučiai kad maži, tai laksto ir trankosi, griuvinėja ir ašaroja. Todėl tokie nepatikimi ir vis po vieną.

Tada ateina tas senasis galingasis laikas kuris virš visų ir jau mus muša po vieną. Su savo mažyčiais laikais ir negalime pasipriešinti.

Rodyk draugams

Konsultavimo paslaugos. Kaip gelbėti verslą kriziaus sąlygomis

Parašė troy | 2009-11-08 11:34

Nemokamos konsultavimo paslaugos.Darbo žmonių prašymu. Kaip gelbėti verslą kriziaus sąlygomis:

 

1. Revoliucinio matroso metodas.

Keisti antiliaudinį režimą revoliuciniu būdu. Sudeginti savo mokesčių dokumentus o ir visą mokesčių inspekciją pirmą sukilimo naktį. Po to kaip Dievas duos. Pirmu lėktuvu į Paryžių.

2. Metodas: dirbti ir dar kartą dirbti.

Na čia tik durneliams… iš darbo dar niekas nepraturtėjo…

3. Metodas: darbuotojus motyvuoja ne tik atlyginimas.

Deja šis metodas reikalauja kasdienio kruopštaus darbo. Privaloma kasdien pasakoti darbuotojams apie šviesią firmos ateitį, puikias karjeros perspektyvas, būtiną darbuotojų entuziazmą krizės sąlygomis, laikinus sunkumus, domėtis darbuotojų šeima bei savijauta. Vaizdingai bei reguliariai pasakojant galima nemokėti atlyginimo. Bet po kokių pusės metų supratingesni darbuotojai gali trukčioti galūnėmis ar kristi po stalu tik išgirdę žodžius “šviesi firmos ateitis”.

4. Metodas: sam durak.

O kodėl jums reikia mokėti atlyginimus kvailiems žmonėms, kurie nesuprato kas darosi Lietuvoje ir neemigravo???? Kvailį ir bažnyčioje muša.

5. Verksnio metodas.

Graudžiai verkti dėl žlungančio verslo per televiziją, pas ministrą, seime, gatvėje, kaimynėms, siuntinėti skundus Europos organizacijoms. Gal kas pasigailės arba koks Strasbūro teismas priteis krūvą babkių iš valstybės.

Rodyk draugams

Iš moterų enciklopedijos: apie teritorijų užkariavimą

Parašė troy | 2009-11-08 11:33

Pasiruošimas: ginklų galandimas teritorijos užkariavimui vyksta nuo pat merginos sąmoningo gyvenimo pradžios.

Ginklavimasis: retam moterų giminės egzemplioriui gamta duoda visus ginklus iškart, kitoms tenka juos tobulinti. Bet pagrindiniai ginklai aiškūs: ašaros bei vingiuotas kūnas. Moterų kūnas padaromas specialiai vingiuotas, slėpiningas ir kauburiuotas, kad vyrai užsipainiotų jame.

Teritorijos pavergimas: kiekvienoje teritorijoje iš pradžių ganosi nieko neįtariantis laisvas vyriškis, tereikia išsirinkti romesnį, teritorija pavergiama palaipsniui, iš pradžių parodomas puikiai apsiginklavusios(kuo daugiau vingių) moters kūno gabalėlis, palaipsniui rodoma vis daugiau, kad teritorijos atstovas įjunktų, bet visko šiukštu negautų iškart. Kai aukai nuo pastangų iškrenta liežuvis ir akys padūmavę reikia greit greit jį apžieduoti ir tada teritorija jau užkariauta.

Teritorijos saugojimas: deja, kai dūmas nuo akių nuslenka vyriškos giminės atstovai taikosi žiedą nusismaukti arba išvis pabėgti. Visą laiką teks saugoti savo teritoriją ant trumpo pavadėlio. Negalima per stipriai pririšti - užsismaugs. Per laisvai - pabėgs. Teritorijos pakraščiuose slankioja moteriškės, kurios pražiopsojo savąjį. Gali nugvelbti. Bet toks moters likimas - saugoti užkariautą teritoriją. Tik gyvenimo pabaigoje kai jau teritorijos vyriškiui painiojasi kojelės, nesusigaudo galvelė ir šokinėja širdelė galima kiek atsipalaiduoti. Sprendžiant pagal demografinius rodiklius - kiekvienai moteriškei dar lieka 10-15 metelių ramaus gyvenimo užkariautoje teritorijoje jau be vyro. Manoma tai verta pastangų.

Rodyk draugams

Tai demokratija????

Parašė troy | 2009-11-08 11:31

Pokalbis mikriuke po darbo. Vyras skambina mobiliu:

- Valgyti yra? Gal ko iš parduotuvės? Nereikia?

Kažką aiškina spigus moteriškas balsas.

Vėl vyras:

- Kaip tai demokratiškai?

Kažką aiškina spigus moteriškas balsas.

Vyras nustemba:

- Tai pačiam ir išsikepti reikės???

Spigus balsas dar pašneka.

Vyras išjungia mobilų ir liūdnai žiūri pro langą.

Rodyk draugams

Iš vaikiškos knygelės „Ką žmonės dirba visą dieną?“

Parašė troy | 2009-11-08 11:29

Vaikai, šiais laikais žmonės nieko nebedirba. Jie eina į darbą ir ten užsiima kas kuo, tik nedirba:

Štai žurnalistai - pliurpia.

Mokslininkai - tyrinėja. Bomžai - irgi tyrinėja. Konteinerius.

Ofiso planktonas - žaidžia kompiuteriu.

Policininkai - važinėjasi. Pardavėjos - nuobodžiauja. Seimūnai - važinėjasi ir nuobodžiauja.

Prezidentė - barasi. Premjeras - aiškina.

Finansų ministrė - neduoda pinigų. Niekam. Kai kurios moterys irgi neduoda. Niekam arba kai kam.

Marketingistai - vynioja visus aplink pirštą.

Bedarbiai - ima pašalpą.Ūkininkai - ima kompensaciją. Valdininkai - irgi ima.

Jei gerai valgysite košę, vaikai, užaugę irgi galėsite būti žmonėmis.

Rodyk draugams

Naujakalbė -2 arba koja kojon su šiuolaikiniu civilizaciniu diskursu

Parašė troy | 2009-11-08 11:25

Pėstysis - neaktyvus civilizacijos proceso dalyvis, laikinai atsisakęs civilizacinių pranašumų.

Moteris - žmogiška vaginalinė būtybė, pasižyminti žymiai geresnėmis reprodukcinėmis savybėmis nei vyras.

Vyras - abejotinas penistinis gamtos atavizmas, vengiantis dalyvauti šiuolaikiniame civilizaciniame diskurse. Saugotinas tik kaip gamtos paveldo objektas.

Homoseksualas - nekvestionuojamai pažangus miestų subkultūros, meno ir kitų pažangių reiškinių katalizatorius. Be jo jau neįmanomas joks civilizacinis diskursas. Organizacija neturinti jokio, net apykreivio homoseksualo, negali gauti europietiškų pinigų.

Benamis girtuoklis - pasirinkęs intensyvaus alkoholio vartojimo gyvenimo būdą be atsakingo požiūrio į nekilnojamąjį turtą ir kitus socializavimosi aspektus.

Politikas - rinkėjų valios reiškėjas. Dažniausiai nei jis matęs to rinkėjo, nei turi bent menkiausią norą pakrutinti pirštą dėl savo rinkėjo. Pats politikas geriau žino ko jam reikia.

Europietis - visiškai kalbantis tokia naujakalbe, kuri padeda gauti europietiškus pinigus. Šiuolaikinio elito atstovas. Lytis neaiški, o ir skirstymas pagal lytinius ar kitokius požymius europiečių netoleruojamas. Europietis ir tiek.

Ūkininkas - gerbtino žemės apdirbimo darbo atstovas. Ne homoseksualas, bet irgi išlaikomas už europiečių pinigus. Valgyti tai norisi.

Futbolininkas - odinio kamuolio meistras bėgiojantis žalia žolyte trumpomis kelnytėmis už protu nesuvokiamus pinigus. Tie pinigai surenkami iš vyrų, kurie tokiu būdu patenkina savo atavistinius, barbariškus instinktus. Geriau mokėti baisias babkes šitiems meistrams, nei palikti vyrus akis į akį su jų instinktais.

Nacionalistas - niūrus riboto intelekto žemės kirminas. Aukščiau savo purvinų kerzavų batų nepakelia akių, todėl neįžiūri vaivorykštinio progreso ir civilizacinio diskurso naudos. Viduramžiškas Tamsuolis kuriam vertybė tokios atgyvenos kaip tradicija, šeima ir tauta. Turėtų išnykti greitu laiku po galingu liberaliosios propagandos ir teisingumo presu. Maždaug tuo pat metu kaip ir aukščiau aprašytas Vyras.

Rodyk draugams

Ji ne Gibraltaro gubernatorius

Parašė troy | 2009-11-08 11:22

1780 m. kovo 11 d. Gibraltaro gubernatorius nustatė tokį anglo kareivio savaitės racioną:

svaras kiaulienos - 0,5 kg maždaug - 5 litai

2,5 svaro sūdytos žuvies - 1,25 kg pangasijų - 10 litų

2 pintos žirnių - 1,1 kg - 2 litai

1 svaras grūdų - 0,5 kg - 1,5 lito

ketvirtis svaro razinų - 125g - 1,2 lito

1 svaras ryžių - 0,5 kg - 2,5 lito

5 uncijos sviesto - 140 g - 2 litai

1,25 svaro avižų dribsnių - 625 g - 2 litai

Viso kario savaitės racionas litais Norfoje - 26,2 litai. Mėnuo anglų kario raciono Norfoje kainuoja 118 litų. Apgulties metu(kelerius metus) šis racionas buvo dar sumažintas perpus. Taip maitinamų kareivių buvo užkariauta visa Britų imperija, kur nesileisdavo saulė. Kam atrodo tai daug - tegu padalina šį racioną į septynias dienas ir dar pusryčius bei vakarienę ir dar reikia eiti durtuvų atakon…Dabar palyginsiu ar tilptų Gibraltaro kareivis į Balkanų moters siūlomą man racioną 200 litų per mėnesį…Velnias…Balkanų moteris išmaitintų bent du raudonšvarkius už mano maitinimosi pinigus.

Išvada: Gerai kad dabar ne 1780 metai ir ji ne Gibraltaro gubernatorius….

Rodyk draugams

Kam reikalinga Bažnyčia netikintiems?

Parašė troy | 2009-11-08 11:21

Suprantam Bažnyčia būtina tikintiesiems. Tai svarbiausia ir pirmiausia.

Bet kam ji reikalinga netikintiems ir ateistams? Pradėsiu nuo kelių istorinių faktų.

Rumunijoje Karpatų genijaus Čaušesku režimo nuvertimas prasidėjo nuo Timišoaroje paprastų žmonių sudarytos gyvosios grandinės, kad apsaugotų nuo Sekuritate laisvamanį vengrų pastorių . Po to jau masiniai gatvių protestai visoje Timišoaroje, tada Bukareštas, Čaušesku pabėgimas ir miglotas sušaudymas.

Berlyno siena pradėjo griūti Leipcige, Nikolajaus kirchėje. Pirmadieniais jos pastoriai organizuodavo kelių žmonių laisvamaniškus susirinkimus, kol tie laisvamanių susirinkimai pavirto šimtatūkstantinėmis demonstracijomis. Tik tada įsijungė Berlynas ir kiti Rytų Vokietijos miestai.

Lietuvoje Katalikų Bažnyčia buvo vienintelė organizacija, kuri sugebėjo efektingai veikti prieš Sistemą. Primenu Katalikų Bažnyčios kroniką.

Neminėsiu dėl vietos stokos Lenkijos pokario istorijos.

Taigi Bažnyčia kaip moralinis autoritetas gali būti ir būna inciatorius jei visuomenei kraštutinai reikia permainų. Tam ir reikia jos visiems, net ir netikintiems, - moralinio autoriteto sergėtojos. Tad nereti išsišokimai prieš Bažnyčią, kad jos hierarchai prarado progą patylėti, mane glumina. Tie išsišokėliai lyg ir atsisako moralinio autoriteto. Jiems nereikia, jie patys yra autoritetai. Bažnyčia iš tikro per dažnai tyli, kai reikia pasisakyti.

O Bažnyčios tildytojai …kaip čia labai mandagiai pasakius….yra nematantys toliau savo duonos kąsnio po nosimi.

Rodyk draugams

Kaip jauna mergina lankė Londoną

Parašė troy | 2009-11-08 11:19

Mergina 19 metų jau yra labai savarankiška ir kadangi iš po filologijos berželio yra neįtikėtinai gudri. Beveik vadybininkė. Apibėga senelius kad kiekvienas atskirai paskolintų pinigų ir nesakytų kitam. Kadangi likę dar kelios dienos iki kelionės dar perskolina tuos pinigus draugams nes jiems labai reikia ir jie atiduos iki skrydžio. Aišku nei vienas neatiduoda, tenka skristi kebabo už du svarus per dieną režimu. Bilieto nepavyko niekam paskolinti, skrydis neatšaukiamas ir štai hello, anglų žeme.

Ačiū Dievui bent jau tokia pati draugė nepamiršta pasitikti merginos ir jos abi lekia per Londoną. Lekiant Londono vėjelis prapučia galveles, ten nebelieka atminties failų ir kam nors pranešti, kad sėkmingai atvyko ar albanai jų nenukosėjo, nebereikia.

Kadangi draugė gyvena juodukų rajone visa diena praeina spoksant į juos ir po to aptariant. Vėl apžiūrėti Londoną tenka tik naktį ir tada Londonas blogai, tamsu, purvina, kas ir pranešama tėvui. Apie fotografijų trūkumą paaiškinama, jog tamsoje fotoaparatas blogai fotografuoja. Į nedrąsią tėvo pastabą, gal galima ir dieną vaikščioti po Londoną numykiama, jog pavargusi…

Trečią dieną susikaupiama tolimam kultūriniam žygiui iki Britų muziejaus, bet pakeliui užklystama į Soho ir vėl diena velniop. Tiek spalvingų gėjų, sexshopų, kad nebelieka jėgų kam nors kitam. O ir kažkas(matyt vėl koks aktyvus socialinės šalpos vartototojas juodaodis britas) pasakė, jog į nemokamą Britų muziejų baisios eilės.

Aišku po Soho nebelieka jėgų laiku atvykti į lėktuvą. Pavėluoja. Tada ūmai prisimenamas beveik palaidotas tolimose atminties užkaboriuose tėtės telefono numeris ir graudžiai sakoma - gelbėk. Ratavok, tėvai. Nėra pinigėlių vaikui grįžti namo. Vadybininko sugebėjimai dingo ir draugai taip pat.

Taip jauna mergina aplankė Londoną. Pliusiukas.

Tik baisu pagalvoti kiek dar Europos miestų nori aplankyti ši mergina…

Rodyk draugams

Vaikas valgo motiną

Parašė troy | 2009-11-08 11:18

Europos Žmogaus teisių teismas uždraudžia kryžius Italijoje.

Kažkoks košmaras. Eurobiurokratai atsisako savo istorijos ir kultūros, atmeta krikščionybę , vietoj jos mums bus patiektas vamzdis ir gėjų paradas. Kur jų galvos? Juk tos pačios žmogaus teisės gimė krikščionybės terpėje. Niekur kitur jos negalėjo gimti. Ir dabar vaikas suvalgo savo motiną.

Kažkiek net džiugu bei aišku įdomu, nes savo akimis regiu neįtikėtiną civilizicinį virsmą ir net neįsivaizduoju kuo tai baigsis.

Bet BOOM bus didesnis nei TSRS griūtis.

 

http://www.bernardinai.lt/index.php?url=articles%2F102132

Rodyk draugams