BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Stanislovas Tomas nepasiduoda, kur nors jis pateks…

Parašė troy | 2009-05-29 16:53

Stanislovas Tomas nepasiduoda, kur nors jis pateks…

2009 m. birželio 7 d. rinkimai į Europos Parlamentą
Kaip be mūsų mylimo kandidato į visur - Stanislovo Tomo? Pajuodintos gražiausios oficialios biografijos detalės - mano.
STANISLOVAS TOMASIškėlė: Partija Tvarka ir teisingumasnumeris sąraše: 17Savarankiško politinės kampanijos dalyvio duomenys
Anketa
Biografija
Turto ir pajamųdeklaracijos
Interesų deklaracija
Kita
Kandidato biografija STANISLOVAS TOMAS KANDIDATAS Į EUROPOS PARLAMENTĄ IŠKELTAS PARTIJOS „TVARKA IR TEISINGUMAS” Stanislovas Tomas gimė 1983 m. balandžio 14 d. Studijavo Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Po antro kurso išvyko studijuoti į užsienį. Studijavo Briuselio laisvajame universitete, Šv. Louis universitete, Europos teisės teorijos akademijoje, Flandrijos Liuveno katalikiškajame universitete, Namiuro jėzuitų universitete, Valonijos Liuveno katalikiškajame universitete, Latvijos universitete. Briuselio katalikiškajame universitete įgijo mokslinių tyrimų teisės magistro laipsnį. Yra trijų universitetų Europos teisės doktorantas, tyrėjas, dėstytojas. Rengdamas daktaro disertaciją sukūrė per 850 naujų mokslinių sąvokų ir apibrėžimų.Yra Lietuvos, Prancūzijos, JAV, Jungtinės Karalystės ir Belgijos mokslininkų sąjungų narys. Gyvendamas Paryžiuje aktyviai dalyvavo 2006 m. ir 2007 m. studentų sukilimuose. Šiuo metu kuria Paryžiaus studentų revoliucinės kovos muziejų. Yra buvusio Lietuvos Respublikos Prezidento Rolando Pakso teisinis atstovas Europos žmogaus teisių teisme, taip pat yra teisinis atstovas keliose bylose prieš LEO LT. Moka prancūzų, anglų, lenkų, olandų, ispanų, rusų, latvių ir vokiečių

Rodyk draugams

BMS Megapolis - nepatikima įmonė

Parašė troy | 2009-05-29 16:52

BMS Megapolis - nepatikima įmonė

BMS Megapolis darė gerą vieną darbą - rėmė Starkaus ir Radzevičiaus keliones.
Bet blogų darbų daugiau. Po tokios reklamos pirkau prekes BMS Megapolyje - pasirodo veltui. Jie atsisako keisti net elementarius gedimus ir ten kur privalo keisti pagal ilgalaikes garantijas. Net jais man nusiskundė Valstybinė Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnyba: nekreipia dėmesio į jokius pirkėjų skundus. Nuorodoje matyti, kad lyderis Lietuvoje pagal nevykdomus Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnybos nutarimus yra BMS Megapolis:
http://www.vartotojoteises.lt/index.php?453224467
Manau padarysiu gerai paviešindamas tokią nevykusią BMS Megapolio praktiką. Nepirkite ten kompiuterių anei fotoaparatų anei jokios kitos technikos - turėsite bėdos…

Rodyk draugams

Parašė troy | 2009-05-26 17:04

Tėvų auginimas - 3.

Naujienos. Mamai patiko lietuvių senovinis paprotys, duoti alaus žindyvėms, kad būtų pieno. Dabar reikalauja tamsaus čekiško kas savaitę…nežinau, tas čekiškas mentalitetas kuris dabar į mane skverbiasi tokiu hrabališku būdu kiek neramina. Bet žiūrėsim - tuoj tetulės ką nors naujo pasiūlys ar ligą naują rasime.
Tėtei labai patinka mane vežioti. Saulė, miestas, upė, parkai. Tiesa sutikti pažįstami tėtę nervina, nes paklausia dukra ar anūkė, bet šiaip jau smagu su juo pasivažinėti po Vilnių. Tėtė tada bendrauja su žmonėmis. Štai anądien stebėjo vargšo girtuoklio pastangas atsikelti po neįveikiamos odekolono dozės. Patarinėjo žmogui kuria ranka remtis, siūlė kaimynui lažybas ar atsikels ir per kiek ir kada. Bomžas buvo nemandagus ir metė savo fizines pastangas. Liko gulėti saulės ir Dievo malonėje.
Dar tėtė kalbino rūkančias labai grakščias merginas prie užrašo Dolls ir klausė kaip šou, ar geri klientai ir kiek kainuoja alus tame bare. Ir kada nemokamas įėjimas. Grakščios merginos nustebo:
- Su vaiku?
- Ne, - atsakė tėtė, - šiaip, kada nors, - ir nuėjo stumdamas mano vežimėlį…

Rodyk draugams

Tėvų auginimas.Kūdikio pastabos - 2

Parašė troy | 2009-05-26 17:03

Tėvų auginimas.Kūdikio pastabos - 2

Man beveik du mėnesiai ir jau baigia tėvus šiek tiek aptvarkyti. Mama jau dvi dienos kai neieško naujų ligų man internete. Tai įtariu jog tėtė jos nebeleidžia prie kompiuterio. Taigi baigėsi ir eksperimentai su mano oda. Vienu momentu buvo veidas padalintas į keturias dalis ir tepamas skirtingais tepalais. Kažkaip pasveikau - tik galvoju pati savo organizmo jėgomis. Dabar aš graži.
Šiaip man labai įdomu kaip auginami vaikai Balkanuose. Nes kai atvažiavo aplankyti mamos draugė iš panašios vietos jos abi rėkė 20 minučių. Tik emocijos. Nesugebėjo net manęs per tiek laiko įdėti į vežimėlį.
Tai čia dvi. O jei visi Balkanai? Kur tada būna kūdikiai ir kaip jie išgyvena tą triukšmą?
Naktį Vilnius pro buto langą labai gražus. Tai rėkiu kol tėtė mane pakelia ir parodo naktyje žibančius dangoraižius. Kažkodėl tėtei tas vaizdas nepatinka ir jis kažką burblena apie kirviu nukapotą elektros kabelį į tą apšvietimą. O man juk gražu ir ramu tada….
Tiesa dar man patinka važiuoti opeliu. Irgi tada miegu. Tėtė žadėjo jei taip bus kasnakt ir toliau - važinėsis aplink Vilnių pernakt. Matyt ir jam patinka vairuoti opelį.

Rodyk draugams

Tėvų auginimas - 1

Parašė troy | 2009-05-23 18:51

Tėvų auginimas. Kūdikio pastabos

Gimdama aš gavau 10 balų pagal dešimtbalę sistemą už sveikatą , taisyklingumą ir gimimo natūralumą. Deja mano tėvai matyt niekada nėra matę net įvertinimo 5. Jau vargstu su jais tris savaites. Bet galo ir krašto tėvų triukams vis dar nėra…štai mane net nepasitarę užrašė lietuve, nors kiek žinau genų rinkinukas yra žymiai platesnis, ir kaip minimm esu eurazijietė ar bent jau europietė.
Mama kasdien supanikuoja naujaip ir tada pradeda naują dietą. Aš nežinodama kaip kasdien reaguoti į raciono pokyčius aktyviai rėkiu dėl viso pikto kokias 10 minučių po kiekvieno maitinimo. Auklėju mamą, kad ji apsiramintų. Tada ji verksmingu balsu kviečia tėvą daryti ką nors.
Tėtė irgi geras. Daryti ką nors: mėto mane ir labai pavojingai svyruoja nenusakomom trajektorijomis. Aš vėl protestuoju. Tiesa vieną naktį tėtę Apvaizda apšvietė ir jis kompe rado muzikos kuri man patiko. Tai graikiška lopšinė ir Pačelbelio kanonas. Jų paklausau ir svajonė nuneša mane į dausas , kur tėvai būna protingi, dešimtbaliai ir tada užmiegu…
Kaip toliau seksis auginti tėvus informuosiu, jei pakaks laiko ir sveikatos.

Rodyk draugams

Technomuzika Vingio parke

Parašė troy | 2009-05-23 18:38

Technomuzika Vingio parke

Jei einate į Vingio parką tiltu nuo Žvėryno ir pasukate iškart po tilto pirmu asfaltuotu taku dešinėn įsidėkite validolio ar kokio kito raminančio. Kiek paėję į tankmę išgirsite klaikų mechaninės kilmės garsą sklindantį iš padebesių.
Kažkas pirmąkart išgirdęs sakė, jog tai baublys(toks paukštis), kitas labiau į sakralumą linkęs tvirtino angelai sparnais uždaužo šėtono tarną, kiti tik skėsčiojo rankomis - nėra tokio šaižaus garso gamtoje.
Dažnai prošal vaikštanti moteris nuramino:
- Genys, va ten prie lempos.
Ir tikrai aukštai, aukštai ties gatvės apšvietimo lempa kyštelėjo pasišiaušusi geniuko galvutė.
Pažiūrėjo kiek klausytojų ir vėl snapu į lempos metalą išvarė puikią technomuzikos tiradą.
- Jo, - sakė ta moteris, - jam nei lesti reikia, nei vaikų auginti. Kala ir kala tą lempą.
Bet kai pamatydavome genio galvutę jis visas buvo toks patenkintas. Ir kiti Vingio parko paukščiai jį gerbė… juk didžiausias miško triukšmadarys….

Rodyk draugams

Regbiui

Parašė troy | 2009-05-18 16:28

Geriems vyrams

Paremkime Lietuvos rinktinę!

Lietuvos vyrų regbio rinktinė jau du metus nepralaimi nei vienų tarptautinių rungtynių. Geras rinktinės žaidimas pritraukia į stadionus vis didesnį žiūrovų skaičių, Lietuvos rinktinės regbininkais didžiuojasi ir nori būti panašūs į juos mūsų regbio ateitis-vaikai. Vis dažniau ši būsima Olimpinių žaidynių sporto šaka rodoma Lietuvos televizijų sporto programose, Visa tai formuoja gerėjantį regbio sporto šakos įvaizdį Lietuvos visuomenėje.
Mes didžiuojamės savo rinktinės žaidėjais ir žaidimu. Atiduodame daug jėgų, laiko ir lėšų kol paruošiame juos iki aukšto lygio žaidėjų. Todėl mums nėra visiškai tas pats kaip su jais elgiamasi, kokiomis sąlygomis jie keliauja į užsienyje vykstančias varžybas, kokios kokybės aprangomis jie žaidžia ir t.t.
Jau penkti metai Lietuvos nacionalinė rinktinė rungtyniauja tomis pačiomis senomis, kokybės ir šiuolaikinio dizaino neatitinkančiomis aprangomis. Nenorėdami, kad iš Lietuvos regbininkų suplyšusių ir nevienodų aprangų juoktųsi užsienio regbininkai, bei šaipytųsi kitų sporto šakų atstovai, didžioji dalis Lietuvos regbio klubų trenerių inicijuoja akciją Lietuvos rinktinės aprangai pirkti.
Lietuvos ir užsienio žaidėjus, trenerius, regbio veteranus, sirgalius, gerbėjus ir visus geros valios žmones, kuriems yra brangus Lietuvos regbio vardas, kviečiame prisijungti prie mūsų akcijos.
Mes įsitikinę, kad regbininkai, žaisdami Jūsų dovanota apranga visada žinos, kad yra neabejingų Lietuvos regbiui žmonių, kuriems jie tikrai rūpi. Tai suteiks Lietuvos rinktinės žaidėjams papildomų jėgų ir daugiau gerų emocijų, kuriomis vedini jie džiugins Lietuvą dar įspūdingesnėmis pergalėmis.

Naujos aprangos pirkimui galite pervesti 5, 10 ar daugiau litų į
Viešoji įstaiga Geležinio vilko sporto mokykla
Mokyklos kodas 300014857
AB bankas „NORD/LB Lietuva“ a/s LT854010049500100088
Pervedant pinigus tereikės nurodyti:
1) parama Lietuvos vyrų regbio rinktinei;
2) savo vardą pavardę ir miestą;
3) paramos sumą;
Visus, kurie parems Lietuvos vyrų regbio rinktinę, skelbsime internete, surengsime padėkos vakarą ir ieškosime kitų būdų atsidėkojimui

Rodyk draugams

….komisariate prie Kalvarijų turgaus.3, 4, 5 dalis

Parašė troy | 2009-05-17 16:57

Penktadienio vakaras Pirmame Policijos komisariate prie Kalvarijų turgaus.3, 4, 5 dalis

3. Iš kameros langelio ūmai pasirodo nustebęs veidas :
- Kur aš? Leiskite į tualetą, - šaukia.
Policininkai ramiai atsako:
- Pirmas policijos komisariatas. Gal ir leisime, tik kas daužė mersedesą ir kitas mašinas?
A?
- Leiskite, - rėkia veidas iš kameros, - nebegaliu.
- Pasirašysi kad sudaužei mersą ir kitas mašinas?
- Taaaip, ir parašykite kad labai gailiuosi, nors jokio merso neprisimenu, - liūdnai baigia veidas.
Ir dar liūdniau priduria:
- Ai nebereikia. Nebeleiskite.
Ir dingsta iš kameros langelio….

4. Pasirodo du dori šiuolaikinio jaunimo veidai. Sako:
- Norime atiduoti rastą piniginę.
- Gerai , - sako policininkas, - fiksuojame. Pinigų nėra?
- Ne, - atsako studentai , - yra ir litų, ir zlotų.
Pareigūno antakiai pašoka:
- Rodykite.
Sėda visi ir suskaičiuoja gražią sumelę.
Studentai sakosi radę piniginę Woo klube. Policininkams tai negirdėtas dalykas. Studentai nežino Vilniaus gatvių pavadinimų. Vargais negalais visi ir su mano įsikišimu išsiaiškina , kad tai Vilniaus - Islandijos kampas.
Policininkai vistiek nesupranta, kurių velnių per pusę miesto studentai nešė piniginę. Ir gražino su pinigais. Žiūri į studentus, į mane. Aš skėsčioju rankomis: irgi nesuprantu.
Galų gale visi padėkoja studentams už tokį šaunų elgesį. Aš pakeliu nykštį - maždaug fantastiškas reginys penktadienio naktį komisariate. Visi laimingi.
Tik vienas studentas išeidamas paprašo:
- Pasakykite tai merginai radėjo telefoną.
- AAAA, - rėkia policininkas, - pažiūrėkite kokia ji gražuolė, - rodo foto iš piniginės.
Visi atsidūsta. Ir studentai klastingi. Tokiu gudriu būdu kabina merginą…bet visiems palengvėja, visi savi…

5. Policinkai gražina man automoblio sulankstytą numerį. Kadangi sėdžiu ir dar laukiu kažkokių lėtai rašomų popierių(viskas atliekama komisariate ypatingai lėtai, bet kartu su kažkokia pareigūniškai- nachališka gracija). Taigi neturiu ką veikti ir pradedu daužymo būdu tiesinti numerį. Staiga jaučiu kaip pasaulis aplink temsta. Pakeliu akis. Daug pareigūnų ir net dar nematytų, keli net su nervingai glamžomais ginklais. Pakeliu rankas ir tariu :
- Atsiprašau…
- Vot taip, - sako policininkai, - ir netriukšmauk čia…
Ko gero jų darbas tikrai nervingas, pagalvojau. Numerio nebetiesinau net gatvėje prie komisariato. Tykiai parsinešiau namo.

Rodyk draugams

Penktadienio vakaras Pirmame Policijos komisariate prie Kalvarijų turgaus

Parašė troy | 2009-05-12 16:19

Penktadienio vakaras Pirmame Policijos komisariate prie Kalvarijų turgaus

Grįžau iš tokios vietos pilnas įspūdžių. Kelias valandas palaimingai smaksojau tokioje vietoje , kur ir turi gyventi Tikras Gyvenimo Stebėtojas. Ten Gyvenimas veriasi visomis savo varsomis.
Tad savo klava pabandysiu trumpai atbelsti pagrindinius stebėjimus. Penkis.

1. Šimtą metų tavęs nereikia policijoje ir dar nereikės 200 metų. Tam yra specialus statistikos gerinimo civilis žmogus, kuris tau bando išaiškinti, kad atėjai tu tuščiai, nusikaltimo nėra ir eik tu geriau namo, negadinęs statistikos. Bet kai aš įtikinimai atskleidžiau nusiklatimo prieš maen detakles. Po to pakartojau dar tris-keturis kartus ir atkakliai paklausiau civilio žmoagus”o kokia jūsų pavardė ir kas jūs?”, tada galėjau tęsti savo problemų pristatymą uniformuotiems pareigūnams. Tą patį tas civiliokas išdarinėjo ir su rėkiančia mama, kad iš jos vaiko atėmė kompą. Rėkianti mama po geros valandos pokalbio su civilioku prasiveržė iki pareiškimo rašymo. Tai čia mes: rėkiantis Gyvenimo stebėtojas ir rėkianti mama. Kiti pasėdi, paklauso, nusiramina ir išeina. Palikdami gerą statistiką Pirmam komisariatui…

2. Paskambino iš ligoninės Žalgirio gatvėje. Pabėgo nuo operacinio stalo žmogus. Ir akurat - po 10 minučių tas žmogus įžengia į komisariatą. Mažutis, basas, su pamušta akimi, su perpjauta gerkle. Visas tirtantis iš baimės.
- Vyrai - sako, - gelbėkite, pjovė.
Policininkai visko matę:
- Tai tu iš ligoninės?
Ir pats pačiausias iš jų, primerkdamas akį:
- O kokia tavo tautybė?
- Lietuvis aš, iš Varėnos, - dzūkuoja perpjauta gerklė, - bet kai mane paėmė už rankų du tokie vyrai, aš pabėgau. Mane jau pjovė Varėnoje, atvežė dar į Vilnių. Sakė gydys. Bet vėl ruošėsi pjauti. Aš viską supratau….
Bet gudrus policininkas dar labiai primerkęs akį tęsia:
- Tai kokia tavo tautybė?
- Čigonas aš, bet mama lietuvė…
- AAAAA, - suriko visa budėtojo dalis, - širka? narkotikai? mažai pjovė…
Žmogutis perpjauta gerkle(ji tiesa kiek pabintuota, bet kraujo krešulių pilna) susirango ant kėdės ir sėdi jau nuliūdęs. Supranta bus blogai…nereikėjo čia bėgti…

Rodyk draugams

Tikrų vyrų žaidimas su serbais Vilniuje

Parašė troy | 2009-05-01 14:47


Tikrų vyrų žaidimas su serbais Vilniuje


Serbai Vilniuje…Vingio parke šeštadienį…14 val. gražiausiame Vilniaus stadione…ir alus…ir serbų triuškinimas…reginys vertas dėmesio…gal bus kaip su austrais…Rodyk draugams