BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Didmeistriai žaidžia ne tik rankomis

Parašė troy | 2009-01-26 19:30

Didmeistriai žaidžia ne tik rankomis


Ką tik pasiūliau vienam jaunuoliui:
- Gal partiją šachmatais?
Jaunuolis pavargusiu balsu:
- Neeee, kojas skauda…

Rodyk draugams

Praskrendančios bei tupinčios ant šakų Pamelos Anderson

Parašė troy | 2009-01-25 19:16

Praskrendančios bei tupinčios ant šakų Pamelos Anderson


Balkanų moters katė nenuilstamai tupi prie lango ir vis medžioja ir medžioja akimis praskrendančius ar tupinčius ant šakų paukščius. Ją gali rasti bemedžiojančią rytą ir vakare. Katė cypia, plaka uodega ir kartais net šokinėja pasirodžius dailai zylytei. Katei jau šešeri metai ir ji dar niekada nepagavo anei paukštuko, anei pelytės. Visai naminė. Bet instinkto jėga yra visiškai neįveikiama ir viską nugalinti. Tebemedžioja be jokio rezultato jau šešerius metus.
Pagalvojau su kokiu žmogaus instinktu galėčiau palyginti katės instinkto jėgą?
Atsakau : žiūrėčiau jei mano kiemo medžių šakose tupėtų nuogos Pamelos Anderson. Ir jeigu jos skristų pro mano langą aš irgi cypčiau ir šokinėčiau. Gal net bandyč pagauti už sparno arba viliočiau šokoladiniais saldainiais “Nomeda”, kad nutūptų mano balkone. Tik įdomu ar ištverčiau šešerius metus taip be jokio rezultato.
Ko gero mano instinktas pralaimėtų katės instinktui….

Rodyk draugams

Lrytas neadekvačiai siautėja. Kodėl?

Parašė troy | 2009-01-21 14:09


Lrytas neadekvačiai siautėja.Kodėl?


Pribloškė mane Lietuvos Ryto agresyvūs ir rėksmingi straipsniai apie riaušes ir Kubilių.

Žemiau kelios nuorodos kurios leidžia labiau suprasti Lryto bujojimą. Matyt jau kvepia nemalonumais per valdiškus namus…


Premjerą Andrių Kubilių pasiekė psichoanalitiko Raimundo Milašiūno laiškas, kuriame apgailestaujama dėl sausio 19 d. portale lrytas.lt ir laikraštyje „Lietuvos rytas“ išspausdinto jo interviu bei piktinamasi žurnalistės Gintos Gaivenytės interpretacijomis.

Pilnas tekstas:

http://www.vtv.lt/naujienos/politika-ir-visuomene/psichoanalitikas-apgailestauja-kad-dienrastis-iskraipe-jo-mintis-apie-a.ku-3.htmlSportalas.com šaltiniai dar prieš 2 mėnesius tvirtino, kad Vilniaus klubas savo finansine padėtimi sparčiai artėja prie panašios, kaip “Žalgirio”, būklės, nes planuotų rėmėjų lėšų nebus sulaukta. Vieša paslaptis, kad ir motininė Vainauskų žiniasklaidos kompanija išgyvena sunkius laikus. Žurnalistams sumažinti atlyginimai, dalis jų atleista, sumažėjo reklamos įplaukos, planuojama nauja atleidimų banga.

Pilnas tekstas:

http://www.krepsinis.net/news.php?news_id=95023

Rodyk draugams

Visi Pokemono Drakulos tekstai vienoje vietoje

Parašė troy | 2009-01-20 16:56

Visi Pokemono Drakulos tekstai vienoje vietoje - darbo žmonių prašymu:


http://troyyestroy.blogspot.com/search/label/Pokemonas%20Drakula

Rodyk draugams

PVM nemokėjom, o dabar….

Parašė troy | 2009-01-20 08:08

PVM nemokėjom, o dabar….


1. Nugirdau rusiškai Kalvarkėse:
- Girdėjai , PVM bus 19 procentų.
- Nu, aš tai gyvenime PVM nemokėjau, o dabar reikės visus 19 procentų!!!!!!!!!!!!!!!

2. Perku kilimėlį. Du vienodi. Tik raudona kaina 73 litai, gelsva - 77 litai. Pardavėjos klausiu kuri gera kaina. Pardavėja atsako, gelsva gera, juk PVM padidėjo 1 procentu.
Skaičiuoju, skaičiuoju - nu PVM padidėjo daugiau nei vienu procentu ant kilimėlių.
Och tas Kubilius.

Rodyk draugams

Mass media kaltė dėl riaušių

Parašė troy | 2009-01-18 18:30

Na šiaip galima kritikuoti po 100 dienų vyriausybės darbą, bet kaip konservams tai aišku netaikoma. Sveikai protaujantys žmonės supranta jog mass media dabar kaltina Vyriausybę nedarius mass media darbo. Juokinga jei nebūtų graudu.
Mass media buvo svarbiau Valinskas su Seimo restoranu bei tualetais, nei išaiškinti kodėl viskas taip buvo daroma ir kodėl skubama.

Rodyk draugams

Anarchija.lt draugų sąrašas

Parašė troy | 2009-01-18 09:04
Yra Leftas(visiškai atviras Kremliaus projektas), daugybė gėjų  et cetera

Lietuviškai

http://www.kitosknygos.lt/
(geriausia revoliucinių knygų leidykla Lietuvoje)

www.nk95.org (Naujosios kairės’95 portalas)

http://nk95.wordpress.com/ (NK 95 blogas)

http://www.protestas.lt/ (Judėjimas prieš prakaito krautuves)

www.hardcore.lt (Didysis Vilniaus pankų andergraundas)

http://phorum.hardcore.lt/ (andergraundinio jaunimo forumas)

http://nebek.hardcore.lt/ (drąsus anarchistinis jaunimas iš Lietuvos)

http://ekoblogas.wordpress.com (lietuviškas ekologinis sąmoningumas)

http://atvirasgalas.blog.hardcore.lt/ (teisinga laida ATVIRAS GALAS radijo stotyje START FM )

http://lit.anarchopedia.org/ (bandymas kurti Lietuvišką anarchizmo wikipediją)

http://lithuania.left.ru/ (Leftas - marksistinis portalas)

http://www.lprofsajungos.lt/ (Lietuvos profsąjungos)

http://www.priesrasizma.lt/ (pasakyk rasizmui - NE!)

http://www.gayline.lt/ (visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė)

http://www.kirtis.lt/ (maištaujantys studentai)

http://www.alytusart.com/ (kūrybinis sąjūdis SOTVARAS)

http://www.museclub.lt/ (alternatyvios muzikos klubas MUSĖ)

http://www.fiokla.lt/ (Laisvę žmonėms, arkliams ir vaizduotei!)

http://bitininkas.blogspot.com/ (skeptiško libertaro dienoraštis)

http://www.zona.lt/endiche/ (komrado R.Jaro puslapis)

Rodyk draugams

“Pažangus jaunimas” eis plėšti parduotuvių

Parašė troy | 2009-01-16 17:10

Po mitingo, išvaikius “pažangų jaunimą” manau bus kitas riaušių etapas. “Pažangus jaunimas” eis plėšti parduotuvių. Taip ir Če Gevara darytų.


Policija liko saugoti Seimo. Tad gatvės marodieriams laisvos.

Rodyk draugams

Viena iš Sausio 13osios reikšmių

Parašė troy | 2009-01-13 08:34

Viena iš Sausio 13 reikšmių: rusų armija kol kas dar taip nežygiuoja pro Vestminsterį.


Rodyk draugams

Anarchija.lt išsigando ir bando apsimesti lietuviais patriotais:)))

Parašė troy | 2009-01-12 17:19

Idėjų persekiojimas demokratinėje šalyje prilygsta konstitucinių teisių varžymui


Redakcinės anarchija.lt kolegijos pareiškimas


2009 m. sausio 8 d. Lietuvos Respublikos Seimo liberalų sąjūdžio frakcijos nariai Dalia Kuodytė ir Vytautas Grubliauskas kreipėsi į Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovą prašydami išsiaiškinti, ar keturi interneto tinklalapiai, tarp jų – ir anarchija.lt, nepažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymų. Dalios Kuodytės teigimu: „Pastaruoju metu vis dažniau pastebima gana pavojinga tendencija ir fiksuojami atvejai, kada interneto erdvėje atsiranda portalų, kuriuose skleidžiamas šmeižtas, neapykanta, sąmoningai klastojama Lietuvos istorija, juose niekinama Lietuvos valstybė. Apie tai liudija ir vis dažnėjantys į mus besikreipiančių Lietuvos piliečių skundai“.


Manome, kad kaltinimai mūsų atžvilgiu yra nepagrįsti. „Anarchija.lt“ yra Lietuvoje registruotas portalas, viešinantis visame pasaulyje gausiai skaitomų nepriklausomos žiniasklaidos („Indymedia“ ir kt.) šaltinių informaciją, kurios dažnai sąmoningai nepastebi oficialioji šalies žiniasklaida. Beje, „anarchija.lt“ pranešimais ne kartą naudojosi kitos oficialiosios žiniasklaidos priemonės, pavyzdžiui, „balsas.lt“. Vienas iš „anarchija.lt“ kūrėjų Kasparas Pocius publikuoja straipsnius tokiuose portaluose, kaip „bernardinai.lt“ ir „delfi.lt“, o kitas šio portalo redaktorius, literatūros kritikas Darius Pocevičius publikuoja straipsnius ir knygų recenzijas daugelyje Lietuvos kultūrinių leidinių. Todėl nesijaučiame esą lietuviškos žiniasklaidos marginalai.


„Anarchija.lt“ portalas lieka atsakingas už tiesioginės demokratijos ir pilietiškumo idėjų sklaidą, socialinių judėjimų plėtrą, viešosios erdvės stiprėjimą Lietuvoje. Rėmėme ir remsime daugelį pilietinių akcijų, kuriose bet kuriuo atžvilgiu pasisakoma už žmogaus, piliečio, visuomenės interesų pirmenybę. Kritiškai vertindami valstybės ir kitų institucijų vaidmenį tiek Lietuvos, tiek pasaulio istorijoje ir dabartyje, remiamės asmens, žodžio, spaudos ir įsitikinimų laisvės principais.

Dar kartą pabrėžiame, kad šmeižtas, neapykantos kurstymas, sąmoningas Lietuvos istorijos klastojimas neturi nieko bendra su mūsų propaguojamomis anarchistinėmis savivaldos ir savitarpio pagalbos idėjomis. Neapykantos, rasizmo, nacionalizmo, homofobijos propagavimo reiktų ieškoti visiškai kitur. Klaidingas ir „anarchijos.lt“ patalpinimas į vieną „kaltinamųjų suolą“ kartu su kitais trimis portalais, su kuriais mūsų niekas nesieja, nebent tai, kad visas šias interneto svetaines sąlyginai galima pavadinti kairiosiomis. Todėl Lietuvos liberaliųjų (?) politinių jėgų siekį apriboti kairiajai ideologijai atstovaujančių žiniasklaidos priemonių veiklą reikėtų vertinti kaip grėsmingą tendenciją, kuri mūsų šalyje, atrodo, ima prigyti – juk visi atsimename neseną VSD ir žurnalisto K. Girniaus incidentą.


Kartu tai ir įspėjimas pilietiškai, demokratiškai mąstančiai visuomenės daliai: jos susitelkimas turėtų užkirsti kelią inicijuojamam nepriklausomos informacijos ir žodžio laisvės persekiojimui, primenančiam vienoje kaimyninėje Rytų valstybėje vešinčią praktiką kontroliuoti „kitaip manančius”. Anarchistinės, kaip ir marksistinės, konservatyvios, liberalios ar bet kurios kitos ideologijos persekiojimas laisvoje, demokratinėje šalyje prilygintinas asmens įsitikinimų ir jo konstitucinių teisių varžymui. Taigi Seimo nariams ir teisėsaugininkams siūlytume vengti tiesmukų lyginimų ir būti objektyvesniems vertinant Lietuvos žiniasklaidą.


Redakcinė anarchija.lt kolegija
2009 01 09

Rodyk draugams