BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ar tu atvažiuoi į Kritinę masę?

Parašė troy | 2008-09-26 09:29

Šiandien VIlniuje 18 val. kritinė masė. Atvažiuok.

Rodyk draugams

Apie persisotinusią visuomenę ir Nataliją su Mia

Parašė troy | 2008-09-25 11:28

Paskutines dvi dienas mane iškankino problema, kas kam davė į snukį pirma. Natalija ar Mia.


Mano galva buvo taip:


Kadangi Natalija gynė savo patiną nuo kitos pavojingos  patelės, tai jai buvo daugiau jėgų ir ji atitvatijo konkurentę. Patinėlius gi privalu saugoti, jie tokie neatsparūs įvairiems nuogiems(ypač kitų patelių) gražaus kūno gabalėliams.


 


O šiaip tai maro-karo nėra ant jūsų, jei šią problemą jau visą savaitę gvildenate.

Rodyk draugams

Fiodoras Tiutčevas - Holodomoro ir kitų rusiškų siaubų organizatorius

Parašė troy | 2008-09-25 11:11

Va pas mus visokie liumpenfilosofai mėgsta pasvarstyti kad viena tai Putino ir Stalino Rusija, o šiaip rusų kultūra yra labai gera ir pūkuota baltu kailiuku.


Tad primenu, kad dar XIX amžiuje buvo toks poetas Fiodoras Tiutčevas, kuris parašė labiausiai cituojamas eilutes apie Rusiją:


Protu Rasiejos nesuprasti


Ir viskas,  taip buvo parašytas leidimas Rusija elgtis kaip tinkamai. Juk rusai veikia be proto, be logikos, be moralės. Pirmiausia Rusija, po t o jau kas liko. Pirma  Stalinas, Putinas. Tada Jau kiti. Beje daugelis Rusijos veikėjų net nebandė užjausti  engiamų leituvių ar lenkų. Atvirkščiai palaikė didžiavalstybines idėjas. Pvz. visų kenčiančiųjų globėjas Dostojevskis. Ar Levas Tolstojus, kuris niekada neužsiminė apie imperijos lietuviškų ar lenkiškų  pakraščių slopinimą. Rusų kultūros veikėjai labai abstraktūs savo moralėje bei prote. Svarbiau tik  Rusija. Tad atrodo tokie paprasti rusiško barino Tiutčevo žodžiai, o kiek jie leido pridaryti niekšybių.

Rodyk draugams

Didysis Hadronų Kolaideris jau ištaškė pasaulinę finansų rinką. Kai sustojo - atkuto ir rinkos. Viskas susiję. Kas dar bus…

Parašė troy | 2008-09-19 12:08

Didysis Hadronų Kolaideris jau ištaškė pasaulinę finansų rinką. Kai apgedo - atkuto ir rinkos. Viskas susiję. Kas dar bus…


Prognozės(jei Didysis Hadronų Kolaideris efektyviai veiks):


1. Vilnius pakils į dangų be Lietuvos ir nuskries į Arizoną su visais savo šalčiais ir lietumis. Arizona aplink Vilnių sužydės. Likusi Lietuva gailiai raudos prie Duobės ir barstysis galvas pelenais, kad vadino vilniečius portugalais bei lenkynu.


2. Rusija automatiškai persikels į Mongolijos stepes prie Kinijos sienos. Taip bus įgyvendinta sena Besresnevičiaus svajonė. Visi baltų dievai  mojuos mums iš Dausų Lietuvos ir Amerikos vėliavėlėmis.


3. Haris Windsoras atvyks ant baltų kupranugarių galų gale valdyti LDK. Atsiprašau, pamiršau: bus naujas LDK iššifravimas  - Lietuvos Didžioji Karalystė.


4. Moterys vėl mylės (ir net klausys) vyrus, o vyrai - net dizaineriai irgi kirpėjai  - mylės moteris.


5. Ir aplamai jei Didysis Hadronų Kolaideris labai jau suges - niekas jau eksperimento rezultatų nebesupras.


Liks juk tik kelios žmogbeždžionės…

Rodyk draugams

Ta neįmanomai lengvutė tironijos našta arba moterys

Parašė troy | 2008-09-11 09:57

Jau per daug moterys įsismarkavo. Kaip stabdyti jų tironiją?


Kaip visada penki išgalvoti(ta prasme ilgai galvota ir tiesiai iš mano galvos) punktai:


1. Tą ką jos slepia - privalo parodyti kiekvienam to pareikalavusiam vyrui. Nebus paslapties, pasirodys kad ten visos vienodos ir vyrams bus ramiau.


2. Kiekviena valdiško posto ar kitos tarnybos norintis vyras turi praeiti celibato kursą. Taip išmoks atsispirti moterims ir liks daugiau laiko visokiai naudai žmonijai.


3. Uždaryti Italijos ir Prancūzijos sienas. Geriau maitinti nemokamai viso pasaulio vyrams tuos italus su prancūzais, nei moterys gautų iš tų makaronų visokius kvepalus ir kitas cackas vilioti  vyrus. Kai liks jos natūralios - tada žinos… 


4. Moteris reikia priverstinai maitinti. Bus riebios, stabilios  ir ne taip tada linguos  klubais eidamos. Kai kurias moteris geriau išvis tik vežioti, nes jos taaaaip praeina….


5. Nusižengusias bausti keliomis valandimis nekalbėjimo. Dalis aišku mirs neatlaikiusios tokio kankinimo. Bet jei norime vėl valdyti pasaulį(turiu galvoje vyrus) - kelios aukos nešvengiamos.

Rodyk draugams

Vilniaus kodas -7. Obuolių Natūralus Po Du Dvylika

Parašė troy | 2008-09-09 14:17

….beveik visus kurie ragavo Obuolių Natūralaus Vyno Po Du Dvylika galiu atpažinti. Pats toks. Joks regimas defektas ar proto yda nesieja ragavusių. Tiesiog tas žmogus Vilniuje jaučiasi geriau ir yra savo vietoje. Jis neatvažiavęs, jis jau čia 100 metų gyvena. Jis dar stovėjo eilėse,gėrė žiema pašildytą alų su beliašu,  dar matė visas įmanomas visuomenines santvarkas, suprato lenkiškai bei gerai kalbėjo rusiškai, buvo pionierus, skaitė knygas spausdintas ir peršviestas, matė Vytautą Perlojoje, Palangoje bandė įžvelgti Švedijos krantą. Neragavę Obuolių Natūralaus Po Du Dvylika sako kad tai nesąmonė. Niekis. Nėra tokių žmonių. Ar jei yra jie jau nesvarbūs. Gal. Jiems. Mes savus žinome. Net nesisveikiname prasilenkdami gatvėje tiesiog žinome.


Jei jau kam labai knieti sužinoti kas per toks tas stebuklingas Vilniaus gėrimas: ateik bet kurį šeštadienį prie Laumės Gorkio gatvėje. Ten ir bandyk laimę. Gal praeivis tau įpils.

Rodyk draugams

Alkoholis - kiaurus metus brolis

Parašė troy | 2008-09-09 13:24


Jei geriate kadien - tai blogis. Toliau tekstas tik socialiems geriantiems:


1. Dar Beresnevičius pastebėjo(ir praktiškai taikė) alkoholio ir sakralumo dermę. Senovėje ir žyniai, ir paprastesni apeigų dalyviai vartodavo svaiginamuosius priedus. Ypač  alkoholį. Be to ir kiekvienas vartojantis pastebi jog tiksliai išgėrus dvasia keliauja kalnų viršūnėmis ir dar aukščiau. Komunija - duona ir vynas….


2. Alkoholio vartojimas su draugu ar gerbiamu žmogumi - tai paprasčiausias būdas parodyti žmogui pagarbą ir aplamai būti bendruomenėje arba giminėje. Normalus lietuvis, būdamas uždaro būdo, ir nesugebėtų kitaip pasakyti žmogui - tu man patinki arba tave gerbiu.


3. Fiziškai pervargus - kai net neima miegas - alkoholis tiesiog atpalaiduoja raumenis.


4. Kai seksas dar tik pradžioje ir kelias laukia sunkus bei ilgas. Alkoholis leidžia abiems mylintiems žengti pirmus žingsnius iki susiliejimo ekstazėje. Vėliau  jau nebereikės papildomos pagalbos.


5. Kova su alkoholiu(ypač kai mūsų kultūra šimtus metų persmelkta alkoholiu) yra ligotų kūnu bei dvasia žmonių asmeninė tragedija. Tokia mano kukli nuomonė.

Rodyk draugams

Mikis Rurkas vėl back

Parašė troy | 2008-09-08 10:28

Mikis Rurkas vėl šlovės viršūnėje. Aronofskio filmas Imtynininkas laimėjo Venecijos kinofestivalį. Pagrindinis vaidmuo - Mikis Rurkas. Žmogus kuris skendo visuose įmanomuose nuodėmių liūnuose kelis kartus ir vėl kėlėsi. Patinka man Mikis. Vyriškas toks.


 Šios foto praeitų metų Majamio policijoje darytos…

Rodyk draugams

Rašytojo Jono nelaimės ir vargai: Apsakymas - 3

Parašė troy | 2008-09-05 17:11

Apsakymas 3

Udavus pagavo ir pasodino. Dar ne visus, bet Bombilą su broliu tai jau tiksliai. Jonas pamintijo, kad irgi buvo nepatenkintas Udavais, aprašė juos kaip neigiamus personažus - prievartautojus bei Kremliaus agentus. Kažkaip net krūtinė išsipūtė bei pečiai išsitiesino - galinga meninio žodžio jėga! Dvasiniame pakylėjime ir naktyje Jonas kiek atpalaidavo savo dvasinės jaunystės rajone šlapimo pūslę ir teko deklamuoti itališkai Torkvato Tasso, kad pridengtų nebūdingus jo vidinei nuostatai nesišlapinti viešai garsus.
Laiminga Prezidentūros apsauga stvėrė Joną abiem galingomis rankomis. Jų kolekcijoje italo dar nebuvo. Jonas asociatyviai dar spėjo pagalvoti, kad rankos jų stiprios it valtininko Charono. Ir gal taip dar geriau - tokia rūsti gyvenimo proza.
Ar Joną išgelbės Italijos ambasadorius, ar meninio žodžio jėga išliks ir rytą , sužinosite apsakyme 4.

Rodyk draugams

Kenijoje sniegas. Matyt artėja Armagedonas

Parašė troy | 2008-09-05 09:55

Kenijoje sniegas. Matyt artėja Armagedonas.

Rodyk draugams