BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Parkingo problemų sprendimas ES

Parašė troy | 2008-05-18 10:01

Vasara. Važiuosite su mašinėle po Europą gal? Drąsiai statykite savo automobilius miestų centruose mokamuose parkinguose .


Mano pačio daryti eksperimentai. 2007 birželis, Budapeštas. Tiksliau Buda. 4 valandos. Ir Kordoba, Ispanija, 2008 sausis. 24 valandos. Abiem atvejais pastačiau mokamose vietose savo automobilį. Bet nemokėjau. Abiem atvejais gavau baisius piktus popierius po valytuvais. Vengriškasis  buvo net 2 lapų. Ispaniškas mažesnis. Suplėšiau ir išmečiau. Iki šiandien negavau jokio raginimo iš tų šalių policijos susimokėti. Tad spręzkite patys ką daryti….

Rodyk draugams

Indėniška prakaitinė arba butas ant dviračio

Parašė troy | 2008-05-18 08:25

http://www.blogas.lt/pirtyje/381843/neturiu-pirties.html


 


Man labai patiko idėja - vežiotis pirtį ant dviračio. Brangstant benzinui vis daugiau daiktų teks krauti ant dviračio ir taip vežiotis. Bus vežiojamos pirtys, jei brangs butai matyt teks ir butą vežiotis ant dviračio…


Gaila kad Indėniškos Prakaitinės autorius nenufotografavo arba bent jau neaprašė tiksliau kas tai per daiktas. Įtariu kad paprasta plevėlė su keturiais akmenimis prispausti kampus.

Rodyk draugams

Moterys džipuose

Parašė troy | 2008-05-09 13:20

Mane šiandien aplenke keli džipai. Ir visuose sėdėjo mažutės gražutės šviesutės moterys.  Jų maži kūneliai taip kontrastavo su galingų džipų jėgos tviskesiu. Ir tada aš supratau - tos vargšės taip svajoja(ten giliai, kažkur mitų ir pasąmonės lygyje) tapti didele kaip vyras. Ir tada valdyti pasaulį. Nenori moterys dietų, nenori būti dailios. Jos trokšta to pat ko ir paauglys, eiti pilna gatve ir stumdyti žmogeliukus savo plačiais pečiais, sakyti Nūūū, Bl… et cetera …visa kita tėra tik apsimetinėjimas, plonas kultūros sluoksnis ant troškimo tapti barbaru.

Rodyk draugams