BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nudistės dienoraštis

Parašė troy | 2008-04-27 13:52

Pagal dienas išdėstau palaipsnio moterų nudizmėjimo kursą   -iš gyvenimo stebėjimų/ 

1. Atvykimas. Pasiryžusi ryšium su stojimu į ES išbandyti nudizmą. Atsivežiau septynis maudymosi kostiumėlius.
2. Kaupimasis drąsos. Puls čia jums lietuvaitė nuoga/be palto/ lakstyti. Niekaip neįsivaizduoti,kad didžiulis prakaituotas sutvėrimas plaukuota krūtine, o kartais ir nugara neišprievartaus per 10 sekundžių parodžius jam nuogą kūną.
3. Su maudimuku. Visi plaukuoti prakaituoti sutvėrimai labai įtartini…
4. Su maudimuku. Ir stebėti ar žiūri vyrai po juo.
5. Pastebėti, kad nežiūri jau…
6. Apatinę dalį šiek tiek nuvynioti žemyn. Įtariai stebėti visus vyrus aplink.
7. Vis tiek nežiūri. Įsižeisti. Gyvuliai.
8. Pagulėti ant pilvo nusisegus topą. Penkias minutes , kad neištvirkti.
9. Gėdytis dėl vakarykščio elgesio su topu ir išvis neiti į pliažą. Dar apšnekės.
10. Visiškai pakeitus išvaizdą ateiti į pliažą - pasiryžus dar siaubingiau apsinuoginti.
Bet oras tik +15. Siaubingi norai neįgyvendinami.
11. Reikia kažką daryti. Taip ir pensijos galima sulaukti. Nueiti 20 km link Juodkrantės. Nei vieno vyro kiek akis mato. Nusirengti topą. Po 20 minučių pasidaro baisu ir nejauku vienai. Ir kažkokia žuvėdra įtartinai vaikšto aplink pakreipusi galvą. Įdomu kaip nustatyti žuvėdros lytį?
12. Galų gale nudistų pliažas. Eiti užsimerkus, kad nepastebėti šlykščių nuogų vyrų. Atsitrenkti į vieną iš jų. Pabėgti, nes jis ne taip tikriausiai suprato mano trankymąsi.
13. Be topo ten pat kur ir vakar. Pavargo rankos visą dieną slepiant krūtis. Vakare ranka nebepakelia bokalo vyno. Beveik visi vyrai žiūrėjo visą dieną į mano slepiamas krūtis. Ačiū dievui išsaugojau jas nepažiūrėtas.
14. Paskutinė diena. Mano programa neįvykdyta. Sukandusi dantis nusirengiu nuoga. Ir…
… užmiegu išvarginta begalinio slapstymosi , kaitinama karštos saulės, migdoma švelnaus jūros ošimo.
Vakare verkdama važiuoju namo. Gaila išvažiuoti…

Rodyk draugams

Vilniaus kodas - 5

Parašė troy | 2008-04-27 12:12

Tikras atsitikimas  apie šešis nelaimingus direktorius.


 Bet paremtas dar senesniu tikru pasakojimu apie Vamzdį iš Tauro gamyklos į Tauro Ragą. Dar kai stovėjo Lukiškėse Leninas ir rodė ranka į didžiausią Europoje alaus barą visi ten patekę išgerdavo tiek alaus, kad niekas ir neabejojo, kad po Aludarių gatve yra Vamzdis tiesiai iš Tauro alaus daryklos ir teka tuo Vamzdžiu alus net putodamas. Nes kitaip neprivežiosi alaus tiekai ištroškusių vyrų. Mašinų visame Vilniuje neužteks.


O Tauro alaus daryklai vis būdavo blogai su direktoriais. Keisdavo juos dažnai. Kiekvienas naujas direktorius atėjęs į bravorą  tik atsisėdęs krėslan paliepdavo griausmingu balsu :


 - Nūūū, rodykite man tą Vamzdį.


- Nėra Vamzdžio,  - atsakydavo drebantys pavaldiniai,  - nėra, pasakos tai ir išmislai…


Susimąstydavo tada eilinis direktorius, galvodavo savaites, po to apeidavo visus rūsius, belsdavo sienas ir vėl liūdnai žiūrėdavo į tolį. Tada jau laukdavo pavaldiniai kad bus tas kas būt privalo. Išmesdavo direktorių ir ateidavo naujas ir vėl reikalaudavo Vamzdžio…


Taip pasikeitė šeši nelaimingi direktoriai. Tada atėjo pats gudriausias, pats direktoriausias iš visų. Apsižvalgė, nieko neklausinėjo  ir iškėlė bravorą iš Vilniaus  toli į šiaurę. Taip jis ir liko direktoriauti, o Vilnius prarado savo garsiausią bravorą…

Rodyk draugams

Draugų sąrašo koregavimas

Parašė troy | 2008-04-26 11:57

Turiu per daug draugų. Jei skaitau tik draugų tekstus - kai kurie erzina. Pvz. Agieshos tekstai apie stafordšyrų gerumą. Pagal jos tokią logiką kažką gero galima surasti ir pedofile dirbančiame vaikų namuose.


Planuoju artimiausiu metu Agieshą išbraukti iš draugų sąrašo. Bus labiau  pavykęs tada draugų sąrašas.

Rodyk draugams

Vilniaus kodas - 4

Parašė troy | 2008-04-14 18:52

Dangus saulei besileidžiant marguliavo nematytų spalvų debesimis. Ir visi išėjo laukan fotografuotų debesų. Bet kas iš tokio dangaus bus - dar nenumanė.
Rytą tose vietose kur fotografavo debesis pribarstė gintarų. Vėl visi išėjo ir susirinko gintarus. Gintarai buvo gražesni už debesų fotografijas. Jau tokius pardavus japonams kiekvienas lietuvis nusipirktų po tojotą ar daihatsu.
Kai visi susirinko gintarus atėjo pirmadienis. Pirmadienį Junda išsivedė visus policininkus.Policininkai ėjo labai liūdni. Algų jiems nespėjo pakelti, o dabar juos vedėsi Junda, o Gintaras sėdėjo Griausmingojo dešinėje ir policininkai jautė bus blogai.
Antradienį Zuikių dievas išsivedė visus kurie skaitė, bet neatsiminė ir nesuprato. Šitie šypsojosi pamatę kas sėdi Griausmingojo dešinėje. Bet ilga tyla ir rūstūs galingųjų veidai nušlavė šypsenas.
Trečiadienį Milda išsivedė visas meilias ir įsimylėjusias. Po Vilnių blaškėsi vieniši irgi nelaimingi anglai su italais ir iš nevilties tiesiai ėjo į gėjų klubus. Kaip liūtams į nasrus.
Per savaitę Vilnius ištuštėjo, laimingieji pabėgo Airijon, kurie pirmom dienom suprato kad juos išveda į dausas. Miškuose blaškėsi keli pasiklydę japonų turistai , bet ir juos tuoj paleido dūmais aukoms galingieji.
Į šimtą kartų perspėtą ir nepaklaususią žemę nuo šiol įžengdavo tik žvėries ar baltarusių pasieniečio koja…

Rodyk draugams

Vilniaus kodas - 3

Parašė troy | 2008-04-13 13:27

Yra vietų Vilniuje kur lenkai labai baisiai vaidenasi. Juzefas ir Adamas.


Na su Juzefo vaiduokliu  aišku - slampinėja ir ieško savo širdies.
Adamo siaubingas vaiduoklis apie 20 metrų aukščio, baisesnis net už prahiškį Golemą, visas sukaltas iš baltų karstų lentų ir naktį jei pamatysi - iš siaubo viską užmirši ką žinojęs. Vat taip viskas čiurkšt iš galvos ir vaikštai kaip baltas aniuolėlis. Taip atsitiko garsiam vilniečiui Tomui Venclovai. Kad ir koks didelis stovėjo Adomas prieš dabartinius Sporto rūmus Rinktinės gatvėje nebuvo jo ir kvit sakė Tomas. Net ir knygoje užsispyręs parašė. Nebuvo Adomo. Graudu dėl to labai Adomui, tai ir dirba toliau naktimis, išlenda toks girgždėdamas lentomis, braškėdamas vinimis ir dudena:
- Jestem krok v rozvoju modernizmu.
Išvertus:
- Esu didelis modernizmo vystymosi žingsnis.
Po tokio teksto ir vaizdo visi klapt nuo kojų, grybšt už širdies ploto ir jau nieko nebeprisimena. Kaltina po to visokius alkoholius. Nesąmonė. Adomą matė.

Rodyk draugams

Vilniaus kodas - 2

Parašė troy | 2008-04-13 13:16

Jei nuo Petro ir Povilo lipti aukštyn Olandų gatve po kairei bus tokio Jurgio vaidenimosi vieta Vasaros gatvėje. Nors keli seni vilniečiai ginčija atseit Jurgiui geriausia vaidentis Malūnų gatvėje ant tilto pas Tūlą.
Ir tie, ir kiti gal šiek tiek teisūs. Nors Jurgis galėtų vaidentis ir Žvėryne, ir priešais Rusų dramą Pohuliankoje. Savas ritualas paklausyti Jurgio vėlę yra žinomas. Bet ne kiekvienas mokės. Sakoma jog tam reikia labai pasiruošti, surasti gerą vyno butelį iš anų laikų, geriausia portveino ar agdamo, galima ir obuolių natūralaus. Jei butelys bus tikrai senobinis, tarybinis - tai švelniai lūpomis pučiant orą pro jo kakliuką atsišaukia Jurgio vėlė ir kartu su jumis išpučia:
- Tū…Tū…
Ir vėl seni vilniečiai gali pasiginčyti, tai reiškia arba traukinį arba Tūlą. Bet ir tas ir ta Jurgio vėlei gražu. Gražu ir mums.

Rodyk draugams

Vilniaus kodas - 1

Parašė troy | 2008-04-12 17:23

Vasaros naktimis, kai nėra vėjo ir nuo tvankumos sustingsta visų medžų lapijos, nuo liepų laša lipčius. Lipčiaus visi baidosi, bet jūs paklausykite seno vilniečio - pastovėkite po liepomis prie Petro ir Povilo, palaukite kol nulašės septynis kartus po septynis ir jei aplinkui bus tylu, labai tylu - iš liepų virš jūsų išgirsite šlamant:
- Pacai, etmone, kur mūsų pinigai…
Vieni sako, kad tie balsai girdėti net iš po Petro ir Povilo, kiti sako iš bažnyčios negali taip girdėtis, nes vieta pašventinta. Ką mes žinome. Tereikia kaip sakiau patiems išgirsti pagal visas senų vilniečių taisykles. Bet su pinigais kareiviams buvo prastai ir Paco laikais.
Šitą tai jau tvirtai galime paliudyti.

Rodyk draugams

Apie varnas - 2

Parašė troy | 2008-04-03 08:34

Varna - vyras(varnėnas taisyklingai tikriausiai) jau prisiviliojo varną - moteriškę. Lizde jie tupi jau abu ir aiškiai pritupės šeimos pagausėjimą. Katės ir raudonos maikės akcija nepavyko.
Varna - vyras(varnėnas) suprato, kad katė naminė ir vyras naminis…jokio pavojaus. O aš taip įsivaizdavau save baisų ir pavojingą….

Rodyk draugams