BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasaka apie Kvailą Stasiuką

Parašė troy | 2008-02-28 19:37

Pasaka apie Kvailą Stasiuką


Per Kalėdas vaikai nevaikščiokite išsižioję. Bus kaip Stasiukui.

Stasiukas antai ėjo išsižiojęs per Kalėdas ir per visus akropolio galus sklindantis “Jingle bells” įskrido jam į burną. O iš burnos tie “Jingle bells” kulka šovė į smegenis. Nuo tada Stasiukas valgė tik Macdonalde ir gėrė tik Cocą. Visi į jį rodė pirštais, o jis laimingas dainavo apie skambančius varpelius. Daugiau niekada gyvenime nesuvalgė nei vėdaro, nei grikainio. Grikainis toks skanus dzūkiškas blynas iš grikių. Va kaip liūdnai atsitinka kai avikštai išsižiojęs…

Rodyk draugams

Blogis Nr.1 - marketingistai

Parašė troy | 2008-02-28 19:33

Blogis Nr.1 ir progreso priešas Nr.1 - marketingistai


 


Žiaurios ir nemalonios tiesos 5 punktai:


1.  Marketingistai yra nereikalingi. Produktą galima vartoti be jokios reklamos. Jie tą žino ir labai pergyvena jei kas tai atskleis. Mane už tai bandys sumaišyti su žemėmis.


2. Marketingistai yra nevykėliai. Kadangi nesugebėjo dirbti kito darbo - tapo marketingistais. Arba blogai rašė eiles  - darbar rašo tekstus reklamai arba prastai tapė - tapo dizaineriu reklamos agentūroje.


3. Dizainas ir reklama - mėgiamas gėjų užsiėmimas. Tuo jie pabrėžia šių profesijų ribiškumą ir neatitikimą bendrai teisingo gyvenimo linijai.


4. Marketingistai iškreipia teisingą pasaulio vaizdinį. Pavyzdys: buvo alaus darykla Tauras Vilniuje. Darė beveik normalų alų. Atėjo marketingistai, pasiėmė prekinį Tauro ženklą į Panevėžį, ten verda atseit Tauro alų ir visai Lietuvai pudrina smegenis, kad tai Tauro alus. Trumpai tariant teisingo produkto naikintojai ir elementarūs melagiai.


5. Marketingistai suryja milžiniškus reklamos biudžetus, kuriuos įmonės  galėtų skirti mokslui ar produkto tobulinimui. Tai reiškia  marketingas yra progreso stabdys.

Rodyk draugams

Kada būtų daug naudos iš protingų žmonių?

Parašė troy | 2008-02-27 21:03

Antai dar pagalvojau. Apie ką reikėtų rašyti protingiems žmonėms jei nebūtų marketingo ir televizijos bei kinofilmų. Tada protingi žmonės vaikščiotų po gatves išsigandę ir bandytų apkalbėti moteris(nes kas gi lieka…). Bet po to patys tokių nesąmonių susigėstų ir išeitų dirbti į gatves tikriausiai. Klotų asfaltą, mūrytų namus. Tada būtų daug naudos iš protingų žmonių….

Rodyk draugams

Čigonų pasaka

Parašė troy | 2008-02-27 20:31

Čigonų pasaka

Kitą kartą bobula sakė Petriukui nesikalbėti su čigonais. Tai kur tau Petriukas bobulas paklausys. Pasikalbėjo, prisikalbėjo, net melstis kartu nuėjo. Gal ten ir ne čigonai buvo. Na ne mūsų parapijos žmonės tai tikrai. Ir išėjo Petriukas su anais iš namų…
Tataigi grįžo Petriukas atgalios tik po metų pas bobulą. Kad bobula pasidžiaugė anūku, toks suaugęs grįžo, tikras pusbernis. Ir Petriukas pasveikino bobulą. Kitoniška kalba ir dovanų ištraukė iš užančio. Kai bomba sprogo nei bobulas, nei Petriuko nebeliko.
Vaikai, nesikalbėkte su čigonais ir kitais ne iš savo parapijos.

Rodyk draugams

Kopūstų pasaka

Parašė troy | 2008-02-26 21:19

Basanavičiaus pasakos yr nekaltai užsipultos, kad žiaurios. Manau - ne. Jos pamokančios. Reikia rašyti pasakas apie šiuos laikus, kad vaikai pasimokintų. Tai ir darysime.

Kopūstų pasaka

Petriukas buvo smarkus vaikis. Ir ne visada klausė savo tėtelio ar mamelės. Ir kartą įsėdo ne į tą autobusą , kurio geras numeris. O į autobusą blogu numeriu. Bet kvailas vaikis numojo ranka į tėtelio ir mamelės mokinimus.
Tai autobusas blogu numeriu nuvežė vaikelį į Dzeržinskio turgų ir paleido tuteišams į rankas. Tuteišai apėjo, apėjo vaikelį ir tarė:
- Bus geras kopūstams raugti.
Ir prislėgė Petriuku kopūstus. Susiraugė Petriukas visas į tuteišų kopūstus. Kopūstai pavyko riebūs ir geri. Tad žiemą nusipirko tėtelis ir mamelė tuos kopūstus su Petriuku ir skaniai suvalgė.
Žiūrėkit ar geras numeris ant autobuso, vaikai.

Rodyk draugams

Heineken žvaigždės problema

Parašė troy | 2008-02-24 08:03

Kadangi Raudonosios Armijos dienos proga vyko ginčas apie simbolius nurodau oficialų šaltinį:


 


Heineken said the symbol had no connection to communism. A spokesperson said that the red star was used as a symbol by European brewers in the Middle Ages. After World War II, Heineken switched to a white star with red outline, to avoid any link with communism. But in the mid-1990s, after the collapse of Communism in Europe, the company switched back.


 


Tai citata iš oficialaus Heineken pranešimo spaudai. Nes Vengrijoje reikalauta  išimti raudonąją žaigždę iš Heineken etiketės. Vengrai jautresni komunizmo propagandai nei mes. Be to nenurodomos jokios šumeriškos žvaigždės su uodegomis.

Rodyk draugams

Blogas.lt - durnių pašiūrė

Parašė troy | 2008-02-19 20:17

Kentėjau, tikėjau bus geriau, galų gale žmonės tai galvojanti rūšis. Veltui. Gal kažkur tarp maorių ir banginių medžiotojų tokių yra, bet ne čia - blogas.lt


Jau galiu kiek klasifikuoti blogas.lt dalyvius:


1 grupė. Bene gudriausi. Bet užsiimima pačiu beprasmiškiausiu dalyku žemėje - reklama. Tokio beprasmio užsiėmimo atstovai automatiškai man kelia nusistebėjimus bei apgailestavimus dėl jų egzistencijos.


2 grupė. Eiliuotojininkai. Tikiu kad žmogus gali parašyti gerą eilėraštį arba du per gyvenimą. Bet kasdien ir dar su baisiomis klaidomis  -  tai blogiau dar už marketingistus.


3 grupė ir didžiausia - paaugliai idiotai. Iki 18 metų reikia uždrausti pardavinėti ne tik alkoholį bet ir rašybos priemones. Toks klaikus nevaldomas jų egocentrizmas kenkia mano tikėjimui į šviesią ateitį.


4 grupė. Užsieniečiai. Mokosi užsienyje arba moka penkis žodžius angliškai ir tada jau nebesugeba be jų verstis kasdien.


5 grupė. Patys kvailiausi. Blogų skaitytojai. Kurie tik rašo blogus  bet neskaito yra gudresni už rašančius ir bandančius dar paskaityti kitų blogus. Jei  bent dvi valandas skaitai blogas.lt  - garantuotas veltšmercas ir vidurių sugedimas.

Rodyk draugams

Juokinga Rusija

Parašė troy | 2008-02-18 09:54

Va Kosovas paskelbė nepriklausomybę, vos ne Vasario 16 dieną. Ir ką dabar Rusija, kuri daug šnekėjo ir rūsčiai draudė tą padaryti? Nieko, prarijo piliulę ir viskas.


 Išvada: Rusijos įtaka perdėta.

Rodyk draugams

Kenterberio arkivyskupas yra musulmonas?

Parašė troy | 2008-02-09 08:21

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/7236174.stm


Na va sulaukėme. Aukščiausias anglikonų bažnyčios vadovas Kenterberio arkivyskupas pasiūlė įvesti šariato teię Britanijoje. Tuoj politiškai tolerantiškas žmogus negalės net bažnyčion užeiti , nes taip įžeis musulmonų jausmus.


Šakės  Europai.


 

Rodyk draugams

Anglo kareivio savaitės racionas

Parašė troy | 2008-02-05 19:46

1780 m.kovo 11 d.  Gibraltaro gubernatorius nustatė tokį anglo kareivio savaitės racioną:


svaras kiaulienos


2,5 svaro sūdytos žuvies


2 pintos žirnių


1 svaras grūdų


ketvirtis svaro razinų


1 svaras ryžių


5 uncijos sviesto


1,25 svaro avižų dribsnių


Apgulties metu(kelerius metus) šis racionas buvo dar sumažintas perpus. Taip maitinamų kareivių buvo užkariauta visa Britų imperija, kur nesileisdavo saulė. Kam atrodo tai daug - tegu padalina šį racioną į septynias dienas ir dar pusryčius bei vakarienę ir dar reikia eiti durtuvų atakon…

Rodyk draugams