BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Musė, uodas, dvokiantis vanduo..

Parašė troy | 2007-06-10 20:22

…pastarąjį savaitgalį stebiu masinį tautos išsikraustymą soduosna bei prie vandens. Klaiku. Visokios musės ir vabalai, klaiki nehigiena, pasėmęs vandens iš masinio maudymosi vietos baisiuosi net plika akimi matomu drumstumu. Visi gamtos svečiai iš miesto  taip pat jaučiasi ten nejaukiai ir nedrąsiai glaudžiasi prie savo mašinų ar bent alaus skardinės.

O miestas tuščias, malonus ir gaivus. Tad karštais savaitgaliais mieste geriau. Ir beveik jokių uodų. Ir viskas normaliai, nereikia imituoti gamtos džiaugsmo - visiškai svetimo mieste gimusiam.

Rodyk draugams

Monarchija būtina. Penki punktai

Parašė troy | 2007-06-06 20:31

Lietuvoje monarchija yra gyvybiškai būtina.

Prielaidos:

1. Žmonių bukumas. Laikinai nebėra populistinių gelbėtojų, bet tuoj vėl atsiras koks Pilypas iš kanapių ir pažadės visiems laimę now. Apsaugoti liumpeniškąjį sluoksnį nuo savęs geriausiai tinka monarchijos institutas.

2. Partijų cirkas irgi save išsėmė. Dabartinis politinis vakuumas nebeatlaikys eilinės krizės. Nebeturi jokio pasitikėjimo sustingusi dabartinė partinė sistema. Geriausias pavyzdys kaip politinių žaidimų dėka aukštyn iškeltas mekenantis Muntianas. Tipiškas nulis.

3. Monarchijos žavumas akumuliuos liumpenų energiją , kurią jie netyčia gali panaudoti valstybės destrukcijai.

4. Valstybės mažas dydis reikalauja papildomų saugiklių, kurių vienas gali būti geri dinastiniai ryšiai su garsia monarchų dinastija. Kadangi beveik visi Europos monarchai turi gediminaičių kraujo - tai rinktis mums. Kukliai siūlyčiau pagalvoti apie Hario Windsoro kandidatūrą.

5. Estetinis elementas. Monarchija tiesiog gražu. Įsivaizduokite kiekvieną sekmadienį 12 valandą karalius Haris iššauna simbolinį šūvį XVII a. patrankėle Maskvos pusėn. Gražu…

Rodyk draugams