BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Puodukas ir švilpukas

Parašė troy | 2007-05-23 19:45

Mano tėvas prasprogus pirmiems alyvų žiedams iškilmingai išsitraukdavo švilpuką ir puoduką. Abu išsišiepę laukdavome pramogos. Galingas kaip Kilimandžaras alyvų krūmas po langais savo chuliganiška violetine spalva ir svaigiu kvapu suviliodavo kas vakarą kokį pusšimtį žmonių.

Po vakarienės tėvas atidžiai prapūsdavo švilpuką, kad garsas būtų aidus ir skaidrus, pastatydavo balkone trilitrinį vandens, ne per daug šalto. Buvome humanistai.

Tėvas atnešdavo į balkoną dvi taburetes - sau ir man. Ir laukdavome spoksodami žemyn pro balkono turėklus nuo ketvirto aukšto. Maždaug kas antras praeivis kėsindavosi į alyvinio Kilimandžaro šakeles. Pirmiausia tėvas tik sušvilpdavo. Dažnas susinepatoginęs ir nulėkdavo šonan. Drąsesni, nepabūgę įspėjamo švilpuko, gaudavo dozę - standartinį puoduką vandens ant galvos. Vanduo krisdavo gana ilgai ir dar buvo galima kiek pakoreguoti jo skriejimo kryptį.

Reakcijos būdavo ir tylios, ir su keiksmais, ir tuoj ateisiu duosiu tau į snukį. Tėvas ramiai atsakydavo - ateik. Bet nei vienas neužlipdavo. Gyvenome aukštai, ketvirtame aukšte,  o gal   švilpukas suteikdavo mūsų chuliganizmui kažkokį oficialumą.

Nelaužomas alyvų krūmas tad ilgai klestėjo, kol pirmo aukšto kaimynas nukirto. Mat užgožė jo langus.

Man senajame bute dabar nėra ką laistyti vandeniu ir nėra kam švilpti. Didžiuliai alyvų krūmai auga po kitais balkonais.

Rodyk draugams

Puikus produktas

Parašė troy | 2007-05-01 12:17

Puikus produktas


Čia aš vėl apie nelogišką ir sveiku protu nesuvokiamą moterų elgesį.
Moteris nusiveda besispyriojantį spuoguotą paauglį iki altoriaus. Po to verčia jį mokytis, užkalti didelius pinigus, stilingai apkerpa, dezodoruoja prabangiais kvapais, išmoko patenkinti moterį įvairiausiais būdais, sudeda baltus dantis, aprengia itališku kostiumu, pramokina poros užsienio kalbų, apkerpa dailiai nagus, į vyro žodyną įtraukia kelias Ortega i Gaseto citatas, trumpai tariant padaro Puikiu Produktu.
Jau galvoja galės ramiai džiaugtis Puikiu Produktu - tik ateina jaunesnė ir nusiveda Puikų Produktą.
Tai kur, moterie, tavo protas? Geriau lengvai smirdantis, visada šiek tiek išgėręs ir apdriskęs vyras, be laisvo lito kišenėje, bet jo niekas neatiminės iš tavęs. Nedarykite iš savo vyro Puikaus Produkto ir ramiai su juo sulauksite senatvės…

Rodyk draugams

Vyro laimė

Parašė troy | 2007-05-01 12:16

Vyro laimė…


Vyro laimė it oranžinis dviratis - pasirodo trumpam ir dingsta.
Bet kuriame amžiaus tarpsnyje vyro gyvenimas yra klaikiai nelaimingas.
10-15 metų. Mergos žymiai didesnės ir gali primušti berniukus.
16-25 metai. Kankina spuogai ir hormonų audros. Taip nežmoniškai norisi sekso, bet tos merginos juokiasi iš tavo spuogų ir atsikišusių ausų. Parsiverti į lovą merginą tik šio laikotarpio pabaigoje ir tai visiškai girtą bei be nuovokos.
25-35 metai. Tavo išrinktoji ir ant kaklo užkartoji reikalauja daug pinigų, buto, mašinos, karjeros. Dirbi kaip jautis ir išgirsti, kad ji tau padovanojo savo jaunystę ir grožį, bet mainais tik gavo grubų gyvulį ir nevėkšlą.
35-45 metai. Laikas atsipūsti, bet gražios merginos jau pasiekiamos tik už pinigus.
45 -55 metai. Iš kažkur užauga vaikai ir reikalauja tavęs išsikelti iš buto , nes ir jiems reik gyventi. O snarglys sūnus naktimis tvarko jauną gražią žmoną, kad sienos dreba. O tau tik lieka klausytis ir stebėti marčią vonioje nuogą pro rakto skylutę.
55 ir daugiau. Laikas ruoštis mirti, nes visus tik erzini savo kvailais patarimais.

Štai tas liūdnas vyro gyvenimas - . Nei vienos laimingos gyvenimo atkarpos.
…it oranžinis dviratis

Rodyk draugams

Trumpas vyrų medžioklės kursas

Parašė troy | 2007-05-01 12:14

Trumpas vyrų medžioklės kursas


Vyrai - tokie trumpaplaukiai medžiojamieji žvėriukai. Moterų ūkyje labai plačai naudojami./iš moterų enciklopedijos/

Paplitimo arealas - miestai, kaimuose šiuo metu ne tokios geros veislės vyrai.
Biologija - vyras pasiruošęs visada atlikti tai ko reikalauja iš jo biologijos mokslas. Tai kiek vargina, bet praverčia medžioklėje…
Medžioklės būdas - pagrindinis medžioklės būdas su masalu, Tinkamiausias masalas - jauno moteriško kūno gabalėlis. Tik to kūno nereikia atkirsti , o gabalėlius kūno reikia rodyti kartu su to kūno savininke(geriausia gyva ir judančia). Medžiojamasis objektas paskui gabalėlį gali sekti ilgai, bet kartais pavargsta. Pavargus reikia parodyti daugiau kūno ir medžiojamasis objektas atsigauna ir vėl pradeda judėti ir rodyti kitokius gyvybės ženklus. Medžioklė būna baigta kai auka savanoriškai sutinka priklausyti moteriai ir apiformina tai juridiškai.
Naudojimo būdas - ne visą vyrą galima naudoti.Štai jo trumpavilnės vilnos šiukštu negalima liesti. Jei nukirpsite jo vilną ir nusimegsite šalikėlį iš jo vilnos, vyras gali užsidaryti kampe ir nuo liūdesio numirti. Vyras gali atnešti pinigų. Tai didžiausia nauda iš jų.
Galiojimo laikas . Vyras gali ilgai būti tinkamas vartojimui, jei jį prižiūrėsite. Reikia reguliariai sutepti - tai yra leisti suvartoti reikalingą alkoholio kiekį. Susitepimo metu vyrai būna keisti ir nevaldomi. Bet po to vėl kaip šilkiniai.
Rūšies išlikimas. Raudonoji knyga artimiausiu metu gali įtraukti
vyrus į savo sąrašą. Tinkami moterims vartoti vyrai gali išnykti.

Rodyk draugams