BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Keisti skelbimai

Parašė troy | 2007-02-18 15:47

Šiandien vaikščiojau nestandartiškai. Beje kodėl taip dažnai vaikštau - vėl metu svorį. Valgyti negaliu sustoti, tad nors judu be automobilio. O dietų - išmintingi žmonė sakė - laikymasis yra kenksmingas sveikatai ir psichikai.
Taigi išėjau nuo Kalvarijų turgaus iki Šiaurės miestelio. Pastebėjimai einant pėsčiomis. Kuo baisesnė parduotuvė - tuo reklamoje atkakliau minimas žodis Europa. Tad žinokite jei Kalvarijų turguje matote ant lūšnos skelbimą “Europietiški baldai”, tai reiškia tie baldai pagaminti europiečių Šalčininkų rajono garaže. Gerai dar jei tie europiečiai baldus darė blaivūs…
Šiaurės miestelyje dar yra pastatytas paminklas Afganų karo žuvusiems. Bet žuvusiems tik iš šitos pusės…
Skelbimas “Išdavimas”
kabo morge ant tvoros. Tikslus po velnių. Tai išdavystė numirti, jei ypač dar esi kažkam reikalingas…
Ir pribaigiantis skelbimas yra “Homo Sapiens. Knygos rusų kalba”. Ne sapiens skaito lietuviškai ir angliškai, bet sapiens - tik rusiškai.

Rodyk draugams

Tarakonai ir knyggraužys

Parašė troy | 2007-02-18 15:44

Šiandien mano naujajame bute buvo šilta ir tos šilumos dėka ant saulės nutvieksto grindų paviršiaus pamačiau du tarakonus. Prieš 20 metų tam bute tarakonų buvo tūkstančiai. Po to aš ten ilgai negyvenau. Per tuos ….iolika metų pradingo tarakonai. Anie gyventojai matyt nelaikė tinkamo maisto šiems šešiakojams ėdrūnams. Ir štai šiandien kai buvo labai šilta. Du tarakonai-žvalgai išlindo numirti saulėje ir šilumoje. Vienas kai aš juos pamačiau jau tvarkingai atvertė Anapiliui savo blyškų pilvuką su šešiomis pastyrusiomis kojytėmis. Kitas dar krutėjo filosofiškai judindamas ūsus. Filosofas buvo teisus - jo gyvenimas irgi buvo trumpas ir neypatingas. Uždaužiau jį dviem šlepetės smūgiais.
Po filosofo mirties dar šiandien knygyne mačiau nupiepusį knyggraužį. Kokių penkiolikos - šešiolikos metų pakrikusių smegenų po ilgais riebaluotais plaukais nešiotoją. Paauglys išrodė visiškai netinkamas kapitalizmui. Penkias fentezi knygas pakėlė įsirežęs ir nešė maišelį smarkiai pakrypęs. Na va - nusistebėjau - koks nevykęs nevykėlis. Iš knyggraužio akių, kai jis greitai išmetė pardavėjai šimtinę ir švelniai dėliojosi maišelin fentezi knygas, kuriose bus vikingu, herojumi ir burtininku, supratau: visos penkios bus įveiktos iki sekmadienio vakaro. Aš buvau toks pats kada šmirinėjo tūkstančiai tarakonų - knygą pervarydavau per šviesų paros metą. Jei knygos geros - tai ir dvi.
Ką man galėtų pranašauti tie pasirodę šešiakojai žvalgai?..

Rodyk draugams