BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Inoplanetianas kalba

Parašė troy | 2006-04-15 10:36

Inoplanetianas kalba!!!


Pamenate mažus žmogeliukus žaliais blizgančiais kostiumėliais, su antenytėmis ir kantriai sutupusius ant kranto laukti, kol Viktoras jiems duos kokį darbelį?
Nu, tai Viktoras paėmė vieną Inoplanetianą Turniškių viršaičiu. Reikėjo labai greitai pakeisti vieną Artūriuką…Viskas buvo gražu. Viktoras taip ir galvojo: praeis Inoplanetianas su savo gražiu žaliu kostiumėliu, pablyksės antenytėmis ir viskas. Žmonės paplos ir išsivaikščios. Bet tai ne.
Inoplanetianas pradėjo kalbėti. Net pasakė, kad jis ne žydras. Ir ne asiliukas. Ir kad Viktoras sprendimus priima nepasitaręs ir dėl to inoplanetianai kenčia.
- Joo, - pagalvojo Viktoras. - Jei net Inoplanetianas pradeda aiškinti tapęs viršaičiu, tai darbo Turniškėse dar į valias…

Rodyk draugams

Vytelė ir degalinė

Parašė troy | 2006-04-15 10:35

Vytelė ir degalinė

Ko turniškėnai nepalikdavo smuklėje, tai tą išleisdavo degalinėje. Viktoras labai gerai tą žinojo. Ir labai graužė sau nagus, kai aplink degalinę aktyviai slampinėjo Artūriukai ir visi kiti.
Bet Stebuklingame miške auga ne tik Diplomų medis. Viktorui kaip geram vyrui iš Stebuklingo miško atsiuntė Vytelę, kad nuvaikytų visus nuo degalinės.
Vytelė veikė gerai. Pavyko po pirmų kelių mostelėjimų. Artūriukai kėpsojo išvartyti ūlyčios patvoriuose, net pats Mykolas tarėsi su Viktoru, kad anas nebemojuotų vytele iš Stebuklingo miško.
Tik Viktoras dar pašposijo. Netikėtai ištraukęs iš šarovarų vytelę net pamojavo ja prieš Adamso liūdną akį tvoroje. Akis nustebusi sumirksėjo. Kas tai?
Kol akis sukiojo savo rageną ir vyzdį ką tai galėtų reikšti , Viktoras nudrožė nosies tiesumu link degalinės. Ūlyčia iki pat degalinės buvo kaip iššluota …

Rodyk draugams